Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İstanbullu Gelin, oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek ve Fırat Tanış gibi isimlerin yer aldığı geçtiğimiz hafta Cuma akşamı ekrana gelen dizinin son sahnesinde Esma'nın okuduğu günlükte Osman'ın Süreyya'ya aşık olduğunu öğrenmişti ve dizi bu sahne ile bitmişti. Merakla beklenen İstanbullu Gelin 27. bölüm fragmanı ise yayınlandı. İşte İstanbullu GElin 27. yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

İSTANBULLU GELİN 27. BÖLÜM ÖZETİ

Gün yüzüne çıkan tehlikeli gerçekle şok olan Esma iki koldan harekete geçer. Yeni öğrenilen bir gelişme Süreyya ve Faruk arasında büyük gerilim yaşanmasına sebep olur. Süreyya, Faruk’u zor bir durumla yüzleşmek zorunda bırakır. Arka arkaya aldığı umulmadık darbelerle sarsılan Adem kritik seçimlerin eşiğine gelir. 

Akif ve Senem kalkıştıkları işte çetin bir mücadele verirler. Gün sonunda gerçekleşen bir buluşma hem Faruk’ta hem de Süreyya’da soğuk duş etkisi yaratacaktır.

Ada bebeğe sahip çıkan Süreyya, Esma’nın tavırlarındaki değişikliğe bir anlam vermezken beşiğin odalarına taşınması konakta büyük krize neden olur. Gözü iyice kararan Fikret, Adem ile iş birliği yaparak kendi ailesine savaş açar.   Adem’in konaktan da hak iddia etmesi Esma’yı yıkarken en sessiz sedasız Boran olan Osman’ın beklendik hamlesi bölümün en çok konuşulanları oldu. 

Tüm olanlar yetmezmiş gibi Osman’ın günlüğünü bulan Esma, oğlunun büyük sırrını da öğrenir. Osman, Süreyya’a aşıktır. Öğrendiği sırla alt üst olan Esma’nın buna ne tepki vereceği ve sonrasında konakta yaşanacaklar şimdiden büyük merak konusu...