Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin SESSİZLİĞİNİ BOZDU! Kaan Yıldırım, Hadise ile ayrılığı sonrası ilk açıklama - Magazin haberleri
    1

    Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve nikah masasına oturması beklenen Hadise-Kaan Yıldırım çiftinden dört gün önce kötü haber gelmişti. Ayrılık kararı alan ikili, sosyal medyada birbirlerini takipten çıkmıştı. Konuyla ilgili ilk açıklama ise Yıldırım'dan geldi.

    2

    "DOSTÇA AYRILDIK"

    Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan 34 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

    Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum; benim 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık. Ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler...

    3

    "MANİDAR GÖNDERME"

    Geçtiğimiz günlerde 'Hay Hay'ı müzikseverlerle buluşturan Hadise, konuyla ilgili sessizliğini korurken, şarkısının zamanlaması da "Kaan Yıldırım'a manidar gönderme" şeklinde yorumlanmıştı.

    "YOK BÖYLE BİR ACI!"

    Her bitişin ardından yenilmiş hissetse de tekrar ayağa kalkıp yoluna devam eden bir kadının ayrılık hikayesini anlatan şarkıda Hadise, "Yok böyle bir acı, varsa verin ilacı" ifadelerini kullanıyor.

    4

    KAAN'I BİLEĞİNE KAZITMIŞTI

    Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda 'Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Kadın Müzik Sanatçısı' ödülü kazanmıştı. Ödülü ile birlikte verdiği pozu Instagram hesabından paylaşan Hadise'nin Kaan Yıldırım'ı bileğine kazıttığı ortaya çıkmıştı. Ünlü şarkıcının "h&k" şeklindeki dövmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

    5

    "BU HİKAYEYİ EN BAŞA SARSAK SONUMUZ DEĞİŞİR Mİ?"

    Hadise, bu pozunu ise 12 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından, "Bu hikayeyi en başa sarsak sonumuz değişir mi?" sözleriyle paylaşmıştı.

    6

    DEMET AKALIN'DAN 'REKLAM' GÖNDERMESİ

    Ünlü şarkıcının paylaşımından sonra Demet Akalın ise çiftin ayrılığı için 'reklam' imasında bulunmuştu. Akalın, ikilinin birbirini takipten çıkmasını ti'ye almıştı.

    Popçu, hayat arkadaşı Okan Kurt'a, "Minik bir takipten çıksana beni be... Şarkımın reklamı lazım da..." ifadelerini kullanmıştı.

    7

    "İLİŞKİYİ NOKTALADIM"

    Hadise, geçtiğimiz yıl aralık ayında da sevgilisinden ayrılmıştı. Şarkıcı, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın." açıklamasını yapmıştı. Ancak çiftin ayrılığı uzun sürmemişti.

    8

    "EVLİLİK" AÇIKLAMASI

    Hadise, barışma sonrasındaki evlilik haberiyle ilgili ise, "Öyle bir şey olursa zaten duyarsınız" ifadelerini kullanmıştı. Şarkıcı, "Kaan Yıldırım sizinle barışmak için yollarınıza gül döktü mü?" şeklindeki soruya ise kahkaha atarak karşılık vermişti.

    9

    "ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUZ"

    Hadise, "Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz" demişti.