Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Kadın Kraliçe Elizabeth'in torunu Prenses Beatrice bebek müjdesi verdi
    1

    Geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle evlilik törenlerini sessiz sedasız gerçekleştiren İngiliz Kraliyet Ailesi üyesi Prenses Beatrice ile emlak kralı Edoardo Mapelli Mozzi'den bebek müjdesi geldi.

    2

    Kraliyet'ten yapılan açıklamaya göre Kraliçe Elizabeth'in torunu ve Prens Andrew'un büyük kızı Prenses Beatrice ile Mozzi'nin bebek beklediği duyuruldu.

    3

    Saray, Kraliçe II. Elizabeth'in 32 yaşındaki torunu ve 38 yaşındaki Edoardo Mapelli Mozzi'nin ilk çocuklarının sonbaharda dünyaya geleceğini bildirdi ve "Her iki aile de bu haberden çok memnun" şeklinde açıklama yaptı.

    4

    Dünyaya gelecek bebeğin, Kraliçe'nin 12'nci torunu olacaği İngiliz medyasına yansıdı. Prens Harry ile Meghan Markle'ın kızlarının da bu yaz dünyaya gelmesi bekleniyor.

    5

    Beatrice'in küçük kız kardeşi Eugenie ve kocası Jack Brooksbank'ın, August adını verdikleri ilk çocukları şubat ayında dünyaya gelmişti.

    6

    TÖRENDE KRALİÇE ELIZABETH'İN ELBİSESİNİ GİYMİŞTİ

    Prenses Beatrice ile emlak kralı Edoardo Mapelli Mozzi, 2020 yılının temmuz ayında dünyaevine girmişti. Düğünde Prenses Beatrice'in gelinlik ve taç tercihi dikkat çekmişti.

    7

    Prenses Beatrice, düğünde büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth'in Norman Hartnel tarafından tasarlanan elbisesini giymişti. Kraliyet düğünlerinde gelinliklerin omuz bölgesinin kapalı olması kuralı olduğundan Beatrice'in elbisesine kol detayları eklenmişti.

    8

    Gelinin taç olarak tercihi ise yine büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth'in 1947'deki düğününde taktığı 'Kraliçe Mary'nin Püskül Tacı' olmuştu.

    9