Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yapımcılığını Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel'in, yönetmenliğini Barış Yön'ün, senaryosunu ise Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Kiralık Aşk 38. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Peki Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kiralık Aşk 38. bölümünden detaylar...

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Takipçileriyle 38. randevusuna çıkan Kiralık Aşk'ta olaylar şöyle gelişti: Ömer'in "Bana gidiyoruz" teklifine, Defne hayır diyemiyor. Sırların ortaya çıkmasıyla artık rahatlardır ve artık aşklarını yaşamaları için önlerinde hiçbir engel kalmadı.

Peki Deniz, Sude'yle birlik olup Defne'yle Ömer'e nasıl bir kumpas hazırlıyor? Deniz, Defne'yi ikna edip konuşmak için yemeğe çıkarıyor. Ömer, Defne ve Deniz'i baş başa yemek yerken görünce tepkisi ne olacak?

Bu sırada asıl Ömer'in sırrı ortaya çıkıyor. Ömer ortadan kayıp mı oluyor? 15 Mart tarihinin anlamı ne? Ömer'in kimsenin bilmediği sırrı ne? Defne bunun peşine düşüyor. Bu sırrı Defne öğrenince neler olacak?

KİRALIK AŞK 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star Tv'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisi 38. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Ömer'in sırrı'nın ortaya çıktığı bölümün 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizin içerisine eklenecektir.

BAKMADAN GEÇME