Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor İstanbul Sokakları 2. bölümüyle ekranlara kilitleyecek | Oyuncu kadro

    Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber'in yaptığı, senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel'in kaleme aldığı "İstanbul Sokakları" 2. özetsiz yeni bölümüyle yarın akşam Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. İşte İstanbul Sokakları 2. bölüm fragmanı...

    Show TV'de yayınlanan İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor..

    İSTANBUL SOKAKLARI 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

    Show TV ekranlarda takipçileriyle 2'inci randevusuna çıkacak olan İstanbul Sokakları'nda olaylar şöyle gelişecek: Nazlı'nın babası Refik kızını yaşatmak için katil olmayı göze alır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlı'nın durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye Hanım'ı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Şükriye Hanım ölür ama Refik kurtulmuştur. Ömür boyu bu vicdan azabıyla yaşayacak ve bu sırrı kimseye söylemeyecektir.

    Nazlı ikinci bir şans elde etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat'a koşar. Ancak Fırat Nazlı'yı reddeder çünkü bir ay önce birden bire ortadan kaybolmuştur. Artık tek derdi vardır Fırat'ın; annesinin katilini bulmak. Bunun için de gideceği ilk kişi Cemil olacaktır.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ