Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Masumlar Apartmanı 10. yeni bölüm dün akşam ekrandaydı. Safiye'nin eski aşk hikayesi dün akşamki yeni bölüme damgasını vurdu. Masumlar Apartmanı 10. bölümde neler oldu? Dizinin takipçileri yeni bölümü merak ediyor. Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MASUMLAR APARTMANI 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterir. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiler. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çeker. Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek bambaşkadır. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurmaktadır. Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemektedir. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırır. Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst edecektir.

MASUMLAR APARTMANI 11.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İlgiliyle izlenen Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümü dün akşam yayınlanan 10. bölümün ardından merak edilmeye başlandı. Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.