Milli futbolcuların EURO 2020 paylaşımları!
A Milli Takım, EURO 2020 Elemeleri H Grubu 9. hafta mücadelesinde İzlanda ile 0-0 berabere kaldı ve bitime 1 maç kala EURO 2020 biletini cebine koydu. Maçın ardından mevcut milli futbolcular ile birçok Türk oyuncu, sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu...
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_47ea656546792c1c7ae308fc4c1239ab_640x640.jpg)
Ozan Tufan
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_b8557cbd911babdcf3653d3794107b6d_640x640.jpg)
Emre Belözoğlu: Üzerimizde milli takım forması varken, o duygularla buraya geliyorsunuz. İnşallah Avrupa´ya gitmek bana da nasip olur. Bu takımın içerisinde olmak, bu takımın parçası olmak benim için büyük bir şeref.
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_7a70ca76a7efb9bb8b5ae020c6b129e8_640x640.jpg)
Enes Ünal
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_88f300ffba657b2ec0d1c6503b5ab21c_640x640.jpg)
Çağlar Söyüncü: Türk duvarı devam edecek
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_bdb68a01c24d3687d97f4866abf240b0_640x640.jpg)
Ozan Kabak
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_b2af238b7758f953bb637535b3fad419_640x640.jpg)
Zeki Çelik
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_e19a2df776b566ccae2b5ac2d4c1444e_640x640.jpg)
Uğurcan Çakır
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_0c8f690ddaed972219deca7767e9544c_640x640.jpg)
Hasan Ali Kaldırım
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_dd3d79bb5cc4cdf0203c6cde1429ba6e_640x640.jpg)
Deniz Türüç
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_2d5d2420c4bb98a9b97d67a5e98897d0_640x640.jpg)
Cengiz Ünder
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_3792677d5554b72d9b8f1a46aefe0a74_640x640.jpg)
İrfan Can Kahveci
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_f6dc808a37cf508a20893c46ca27b3c3_640x640.jpg)
Gökhan Gönül
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_aa3c0eaaca1e4d24957ac36dc7ce3131_640x640.jpg)
Merih Demiral
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_6acaa3b1f0e8e555a8c7d02676527eaa_640x640.jpg)
Nazım Sangare
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_3aed94fd9835a1b22496eff0aac90054_640x640.jpg)
Okay Yokuşlu
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_f71b05d1c5b86c3c929e6d5f3df76abd_640x640.jpg)
Uğurcan Çakır
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_1fcd92cb7766ac90ea10de8d1eac49c2_640x640.jpg)
Gökhan Akkan
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_b8004961bcb06b8b6277d77167796999_640x640.jpg)
Umur Meraş
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_9731d72b99cc14553b2ef977c95683be_640x640.jpg)
Mert Günok: Gruptaki liderlik için kalan bir maçımız daha var. Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi garantilediğimiz için çok mutluyuz. Ülkemize de bu mutluluğu yaşattığımız için gururluyuz.
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_2e24494b22ef8049eeb4df6c96d502aa_640x640.jpg)
Okay Yokuşlu: Bu uzun süreçte herkesin emeği var. Bu emeğin karşılığını almak gurur ve mutluluk kaynağı. Ülkemizi sevindirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz.
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_37f0ec59e309e8cfcd8ee4ffb19369c4_640x640.jpg)
Çağlar Söyüncü: Garantilediğimiz için mutluyuz. Son bir maçımız var. Onda da 3 puanı alıp ülkemizi en iyi şekilde orada temsil etmek istiyoruz.
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_2cde531b9a02ec6db2f741057719073b_640x640.jpg)
Zeki Çelik: Merih'in pozisyonunda hepimiz çok üzüldük ama Merih o topu çıkarmayı başardı. İnşallah devamı gelir.
![](https://im.haberturk.com/2019/11/15/2540608_2df8b846dde3d34956788707727d5bc2_640x640.jpg)
Emre Akbaba