Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Miss Fashion Güzeli Dilara Karakuş: Annem kapalı diye sosyal medyada çok tepki aldık
    1

    Dilara Karakuş'un açıklamaları şöyle:

    2

    * 19 yaşındayım. Daha çok yolun başındayım. Estetiğe karşı değilim, saygı duyuyorum ama bence güzellik yarışmalarında estetik olmamalı.

    * İlk 10’a girerim diyordum ama birincilik aklımdan bile geçmedi.

    3

    * Şevval Şahin'in ‘estetiksiz olsam da birinci olurdum’ cümlesine katılmıyorum. Ekrana taşınmayan o kadar doğal güzel kızlar var ki, bizim kat kat üstümüzde güzellikler var. O yüzden estetikli yarışmacıları ve birincilikleri hak olarak görmüyorum.

    4

    * Gece gündüz annem babam yanımdaydı. Benim öyle çok arkadaşım da yoktur. Hiçbir zaman çok fazla arkadaşım olmadı zaten. Olumsuz anlamda hayatımda hiçbir değişiklik olmadı.

    * Kolumdaki dövmede ‘sadece babam ve annem’ yazıyor.

    5

    * Ebru Gündeş’i çok seviyorum. Oyuncu olarak da Kıvanç Tatlıtuğ ile Burak Özçivit. Kadın oyunculardan da Beren Saat, Serenay Sarıkaya…

    * Annem 38 yaşında. Bana ‘hayatın ne kadar değişirse değişsin, geldiğin yeri sakın unutma en önemlisi vicdanlı ol’ diyor.

    6

    * Annem kapalı diye sosyal medyada çok tepki aldık. Herkesin kendi hayatı var. 'Çok kötüsün nasıl seçildin' şeklinde bir eleştiri almadım ama annem konusunda eleştirdiler. Bunu hiç bir şekilde tolere etmeyeceğim. O benim annem. Bana baktı, büyüttü.

    * Her zaman yanımdaydı annem baba. 'annem çalışıyor bu yüzden gelemedi' dediğim hiçbir şey olmadı.

    7

    * Benim annem o yazanlardan çok daha eğitimli. Almanya doğumlu. Yabancı dili var. Ben duygusal olduğum için ağladım, umrumda olduğu için değil...

    8

    Dilara Karakuş'un annesi ise şunları söyledi:

    * Ben çalışıyorum. Tekstil ile uğraşıyorum. Sadece Dilara'nın duruyormuşum gibi bir izlenim oldu. 7 yaşındaki kızım baleye gidiyor. Bir oğlum tekvando yapıyor. Bir oğlum futbol oynuyor... 5 çocuğum var. Bir kızım da nişanlı.

    9

    * Önemli olan eşimle benim hemfikir olmamdı. Kızıma teşekkür ediyorum bu gururu bize yaşattığı için. Dilara birinci olunca onun kadar ben de şaşırdım.

    * Denesin, görsün. Kaybedecek bir şeyi yok diye düşündüm. Kazanamasa bile ileride anlatacak güzel anıları olur diye düşündüm. Allah bana sağlık verdikçe eşimle birlikte hep yanında olacağız.