Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İstanbul-Milas Bodrum seferini yapan uçağın rötar yaptığını belirten bir yolcunun yer hizmeti veren görevliye ağır hakaretlerde bulunduğu video sabah saatlerinde sosyal medyada hızla yayılmış ve tepki toplamıştı.

Oyuncu Gürgen Öz havalimanında yaşanan olay hakkında çektiği video ile çalışanı aşağılayan, ağıza alınmayacak sözlerle hakaret eden Funda Esenç'e sosyal medya hesabından böyle cevap verdi. Öz paylaşımının altına şu notu düştü: 

"Bugün The K.R.O serilerine başlamama neden olan profil kendisini yine gösterdi sağolsun...İstanbul Havalimanında kadının birinin görevini yapan yer hostesine hakaretleri herkesi şoke etti! Niye şaşırıyorsunuz? Bizim ülke bunlarla dolu! Şahsiyet, insanlık namına hiç bir yeti kazanamamış, her istedikleri o anda olsun isteyen, şımarık ve görgüsüz yetiştirilmiş, ne kendine ne etrafa saygısı olmayan farkındalıksız bu tipler; biraz para kazanınca, kendini o parayla var etmeye çalışıp, kişilik kalitesi namına en ufak bir ilerleme sağlayamıyorlar ne yazık ki...! Sanıyor ki marka giyinip bir de jipe falan binince hizmetli insanlara istediği gibi davranabilir! Ne çocuk ne komiksiniz siz!Bu tiplere çok gülüyorum ve de acıyorum ve onlardan her yerde kaçıyorum, şu memlekette en uzak durmaya çalıştığım profil... Çünkü her yerdeler...Bu ülkenin, sosyolojik anlamda kanayan yarasısınız ve ne acıdır ki, iyileşmeyeceksiniz...  Havalimanı Görevlimize; metaneti ve sabrı adına şapka çıkartıyorum, onu kutluyorum! Size yürekten sevgiler ve geçmiş olsun diyorum!"