Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Pınar Altuğ, 30 milyonluk tekne ile tatile yelken açtı - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Pek çok ünlü isim gibi Pınar Altuğ da yaza Bodrum'da 'merhaba' dedi. Altuğ, tatilinin büyük bir kısmını özel tasarım teknesinde geçiriyor. Ünlü oyuncu, önceki gün Bodrum koylarında objektiflere takıldı.

    2

    Altuğ'un yanında kızı Su ve arkadaşları da vardı. Müzik eşliğinde teknede eğlenen Altuğ ve arkadaşları gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkardı.

    3

    46 yaşındaki Altuğ, fit vücudu ile genç kızlara adeta taş çıkardı.

    4

    Oyuncu, kızıyla denizde sohbet etti. Su bir ara amuda kalkarak esnekliğini gözler önüne serdi.

    5

    Yaklaşık iki saat suda kalan oyuncu ve arkadaşları daha sonra yemek yemek için teknenin iç kısmına geçti.

    6

    '30 MİLYON TL ÖDEDİ' İDDİASI

    Altuğ'un 34 metre uzunluğundaki lüks teknesi için kesenin ağzını açtığı iddia edildi. Ünlü oyuncunun özel istekleri doğrultusunda tasarlanan tekne için Altuğ'un, yaklaşık 30 milyon TL ödediği ifade edildi. Ancak Altuğ, teknesinin yakın bir arkadaşına ait olduğunu söyledi.

    7

    "BÜYÜDÜKÇE BENİM HAVAMI ALMAYA BAŞLADI"

    Geçtiğimiz aylarda kızı Su ile ilgili konuşan Pınar Altuğ, kızının küçükken babası Yağmur Atacan'a benzediğini ancak zamanla kendisinin havasını aldığını dile getirmişti.

    Oyuncu, "Küçükken daha çok babasına benziyordu. Büyüdükçe daha çok benim havamı almaya başladı. Aslında halasının kopyası. Baba ile hala çok benziyor" ifadelerini kullanmıştı.

    8

    "BEN ÇOK ŞANSLIYDIM"

    Kızının oyunculuğa meyilli olduğunu ifade eden Pınar Altuğ, konuyla ilgili şunları söylemişti:

    Doğduğu günden beri set ortamını bilen bir çocuk. Gönlünde var ama bu işi yapacak ise benim gibi alaylı olmayacak, okullu olacak. Alaylı ile okullu arasındaki farka karar verecek olan kişi ben değilim.

    Ben çok şanslıydım. Tamer Karadağlı gibi bir isimle çalıştım. Bana hiç üstten bakmadı. Hep destek oldu. Zeyno Gönenç de aynı şekilde öyle.... Ben çok özel bir yerdeydim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Fakat okullu olmak isterdim.

    9

    "GÖZÜM ÜSTÜNDE"

    Kızının içerik seçimleri konusunda hassas davrandığını söyleyen Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

    Benim kızım hala yetişkinler için olan televizyon programlarını seyretmiyor. YouTube'dan en çok seyrettiği şey; Çocuklar Duymasın.

    Bunun dışında takip ettiği birkaç tane YouTuber var. Kullandığı alette güvenli internet var. Öyle kafasına göre her şeye giremiyor. Benim de gözüm üstünde. Bu konuda sürekli tepesindeyim.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ