Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Seda Sayan'ın büyük değişimi! İşte geçirdiği estetik operasyonlar - Magazin haberleri
    1

    Bir zamanlar yakın dost olan Demet Akalın ile Seda Sayan'ın arası bozuldu. Akalın'ın sabah programının, Sayan nedeniyle sona erdiği ileri sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Seda Sayan, "Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da..." şeklinde konuştu.

    Geçirdiği estetik operasyonlar sonrası konuşulmaya devam eden şarkıcı, açıklamaları kadar yüzündeki değişiklikle de dikkat çekti.

    2

    "KENDİNE NE YAPTIN ABLAM?"

    Takipçileri yaşlanmamak için elinden geleni yapan 58 yaşındaki Seda Sayan'a, "Ajda Pekkan konuşuyor sandım", "Kendine ne yaptın ablam?" ve "Seda Sayan nerede?" şeklinde yorumlar yaptı.

    3

    PAYLAŞIMI OLAY OLMUŞTU

    Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda da bir arkadaşının doğum gününe katılmış, geceden fotoğraflar paylaşan Sayan'ın son görüntüsü, sosyal medyada olay olmuştu. Değişimiyle takipçilerini şaşırtan Sayan'a adeta yorum yağmıştı. Bir takipçisi 'Kim der 63 yaşında' yazınca Sayan'dan cevap gecikmemişti: Yok 75 tatlım!

    Ünlü şarkıcıya gelen mesajlardan bazıları ise şöyleydi:

    - Estetik ameliyatlar Seda ablaya yetmedi, bir de filtreden geçirmiş.

    - Bugün Seda Sayan'ın üst dudağı gibiyim hareket edecek halim yok!

    - İlk bakışta Ece Erken zannettim.

    - Seda ablam, kurban olduğum neredesin!

    - Seda ablam yüz nakli olmuş!

    - Fotoğrafta gençlik hallerinden bile genç.

    4

    GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SEDA SAYAN'IN DEĞİŞİMİ

    Pek çok ünlü gibi Seda Sayan da yıllar içerisinde büyük değişimler geçirdi. Sayan'ın şöhretinin ilk yıllarındaki hali ile şu anki görünümü arasındaki farklılık sık sık gündeme geliyor.

    5

    7 kez nikah masasına oturan Seda Sayan, ilk evliliğini 1987 yılında yaptı. İlk eşi Rıdvan Kılıç'tı. Seda Sayan, bu fotoğrafta 26 yaşında...

    6

    Şarkıcı, daha sonra ise futbolcu Sinan Engin ile evlenmişti. Bu birlikteliğinden Oğulcan adında oğlu dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı, 1995 yılında Sinan Engin'den boşandıktan sonra değişim geçirmeye başladı.

    7

    Sayan, 25 Ağustos 1998'de Soner Yapacık'ın ile evlenmişti. Bu dönemde Sayan, uzun ve sarı saçlarına veda etmişti.

    8

    2001 yılından itibaren uzun süre sabah programı yaparak ekranların önünde daha çok gözüken Sayan, bu dönemde estetik operasyonlarına başladı.

    Seda Sayan'ın daha önce kalça ve bel bölgesinde toplanan yağları iki kez aldırdığına ilişkin haberler basına yansımıştı.

    9

    Sayan, üç kez de göğüslerinden operasyon geçirdi. Ünlü şarkıcı, bununla da yetinmeyip gıdısını altırdı ve kaşlarını gerdirdi. Cildine doku takviyesi yaptırdı.

    Seda Sayan, ayrıca, dişlerini de iki kez yaptırdı.

    10

    Geçtiğimiz aylarda 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de "dudak liftingi" yaptırmıştı.

    11

    Şarkıcı, geçtiğimiz senelerde de YouTube kanalında yüzünü gerdirdiği anları takipçileriyle paylaşmıştı. Fatih Ürek, yakın arkadaşı Seda Sayan'ın geçirdiği operasyonları dakika dakika kameraya almıştı.

    12

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ