Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Şipşak Şeyma Subaşı sevgilisi Guido Senia böyle görüntülendi! Şeyma Subaşı olay Acun Ilıcalı yorumunu beğenince... Magazin haberleri
    1

    Geçen yıl Fransa'da evlenen televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

    2

    Subaşı boşanmadan kısa bir süre sonra yeni aşkıyla yakalanmıştı.

    3

    Ilıcalı'nın adı da Itır Esen ile aşk dedikodularına karışırken, Subaşı sevgilisiyle uzaklara kaçtı.

    4

    Bir süredir Phuket'te tatil yapan Şeyma Subaşı'nın İstanbul'a gelmeden önceki son gecesinde arkadaşlarıyla beraber bir partiye katıldığı ortaya çıktı. Partide Şeyma Subaşı'nın DJ sevgilisi Guido Senia ile samimi halleri dikkat çekti.

    5

    Acun Ilıcalı'nın Itır Esen ile birlikte olduğunun iddiaları hatırlatılması üzerine söze giren Subaşı, "Sosyal medyada öyle şeyler var gördüm. Ben hayatımdan mutluyum. O da mutlu olsun isterim tabi ki" ifadelerini kullanmıştı.

    6

    "ACUN BAHANE, ŞEYMA ŞAHANE!"

    Çıkan haberlerin ardından Şeyma Subaşı'ya hayranlarından destek yağdı. Bir hayranı Subaşı'nın paylaşımına, "Acun bahane, Şeyma şahane! Senin ışığın Acun'dan gelmedi, senin enerjin, zevkin, güzelliğin kendi eserin. Nafaka, gezmene takmışlar. İçten içe hepsi senin gibi özgür ruhlu olmak istiyor! Onlarca kadının parası vardı, kimse ikon olamadı. Türkiye'de doğup gerçekten ruhu açık ve özgür olan nadir kadınlardansın. Gurur duyuyorum seninle. Aşk, sevgi, sağlık, huzur daima seninle olsun. Güzel enerjin hep daim olsun, Viyana'dan sevgilerimle" yorumunu yaptı. Subaşı'nın yorumu beğenmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Subaşı'nın bu hareketi sosyal medyada gündem oldu.