İHA'nın haberine göre; ünlü sanatçı Sıla, Bodrum Antik Tiyatro'da yaz konserleri kapsamında sahneye çıktı. Antik Tiyatro’yu dolduran hayranları tarafından büyük ilgi gören Sıla, sahne kostümüyle büyük beğeni topladı.

Ünlü sanatçı, ilk şarkısından sonra çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "O kadar uzun zaman oldu ki sahneye çıkmayalı. 10 Kasım'dan beri geldim Bodrum’a postu serdim. O zamandan bu yana ne sahne, ne bir şey, arınmak ve iyileşmek amaçlı geldim. Çokta iyi oldu. Öyle özlemişim ki sahneleri, konuşamayacak kadar bir özlem olmuş sizlere. İnsan sanıyor ki bütün bildiklerini unutuyor. Diyorum ki bizim çocuklara, 'Biz ne yapıyorduk sahnede?'. Onlarda 'Ne yapacağız, çıkacağız, topumuzu oynayacağız' diyorlar. İyi bir konser olmasını diliyorum. Heyecanım 2. şarkıda dinecek gibi” ifadelerini kullandı.

Herkese karanfil dağıttıran Sıla, hayranlarına, "Herkesin karanfili var mı? O karanfillere ihtiyacımız var. Benim de bir karanfilim var. “Karanfil” şarkısının sözlerini yazan Umut Yaşar Sarıkaya aramızda. O şarkının mimarıdır. Karanfili dilerseniz saçınıza, dilerseniz yakanıza dilerseniz de benim gibi göğsününüz arasına koya bilirsiniz. Herkes tamamsa “Karanfil” şarkısının nakaratını beraber söyleyelim” ifadelerini kullanarak Umut Yaşar Sarıkaya ile birlikte düet yaptı.

Biletlerin günler öncesinde tükendiği Sıla konserinde adım atacak yer kalmadı. Saatler önceden konser alanına gelen vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu. Konsere giren hayranları oturacak yer bulamayınca merdivenlerde oturarak konseri izledi.