Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Son dakika! Mustafa Cengiz'den çok sert açıklamalar - Galatasaray Haberleri

    Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair çok sert açıklamalar yaptı. Cengiz, teknik direktör Fatih Terim'le aralarında hiçbir sorun olmadığını belirterek şunları söyledi:

    "BİZ HOCALARIMIZA MÜDAHALE ETMEYİZ"

    "Bir bardak suda nasıl fırtına kopartıldığını, belli şer cephelerinin tabiri caizse lağım farelerinin nasıl saldırdığını, gerek yönetimimize gerek hocamıza şaşkınlıkla izledik.Bana intikal edenlerin tamamını hukuka sevk ettik. Bu ülkede hukuk adalet var ise bu yaratılmak istenilen algıyı kıracaktır buna inanıyoruz.İnsanlar hem hocamızın hem yönetimin haysiyetine, onuruna saldırıcı ve yalan beyanlar üzerine yorumlar yapmışlar. Bize intikal edenler bunlar. Bunlar bizi çok üzüyor.Ben buradan açıklık ve netlikle ifade ediyorum. Bizim asla Fatih Terim gibi bir derdimiz olmaz. O bizim onurumuz olur, gururumuz olur, başarılarımızın ikonu olur. Hocamızla aramızda en ufak bir sorun yok. Biz hocalarımıza hiç müdahale etmeyiz, hele Fatih hocaya hiç etmeyiz. Biz Fatih hocamızın değerini biliyoruz. Buradan size ekmek çıkmaz. Onun değerinin futbolcular tarafından da kavranarak sahada ölümüne mücadele eden bir Galatasaray olmasını diliyoruz."

    REKLAM

    "HERKES VAZİFESİNİ YAPACAK" YANITI

    Başkan Mustafa Cengiz, geçtiğimiz gün söylediği "Herkes vazifesini yapacak" sözleriyle ilgili soruya ise şu yanıtı verdi: "Ben onu söylerken bile aklımda Emlak Konut, Ziraat Bankası, Denizbank ile yapılacak görüşmeler var. Özel olarak hocamıza bir şey söylemedim. Buradan mana çıkarmak boşuna gayrettir."

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ