Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Voleybol Galatasaray Daikin, 2013'ten beri bünyelerinde bulunan 21 yaşındaki orta oyuncu Aslı Kalaç'ın sözleşmesini iki yıl uzattı - Voleybol Haberleri

    Voleyboldan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Aslı'nın takıma altyapı yaşlarında kazandırıldığını ve gösterdiği gelişimin kendilerini tatmin ettiğini belirterek, "Karakteri ile de hem takımda, hem camiada sevilen bir isim. Giderek daha da iyi olacağına, kendi çıtasını yükselteceğine inancımız tam. Hocamızın da desteği arkasında. Aslı'nın daha uzun yıllar Galatasaray'a hizmet vereceğine inanıyor, başarılarının devamını diliyorum." ifadelerini kullandı.

    Aslı ise duygularını şu sözlerle ifade etti:

    "Galatasaray benim evim. Giderek birbirine daha da sıkı bağlanan bir takımız. Heyecanımızı, voleybol oynamanın mutluluğunu yitirmeden, camiamıza daha büyük başarılar getirmek için çok çalışıyoruz. Hocalarımın ve Kulübümüzün bana destekleri ve inançları için herkese çok teşekkür ederim. Her geçen gün daha fazla katkı vermek ve camiaya layık olmak için tüm gücümle çalışacağım. Hepimiz için hayırlı olsun."

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ