Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Vatanım Sensin bu akşam yayınlanan bölümüyle heyecanları yine doruklara çıkardı. Bu akşam yayınlanan Vatanım Sensin 41. bölümünün son sahnesinde Cevdet, Tevfik 'in başına silah dayadı ve Cevdet'i şoke eden sözler söyledi. İşte Vatanım Sensin son bölüm özeti ve yeni bölüm detayları.

VATANIM SENSİN 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı, yayınlanan son bölümün ardından izleyici tarafından merakla bekleniyor. Yayıncı kuruluş henüz dizinin yeni bölüm fragmanını yayınlamadı. Ancak Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz tüm detaylar haberimzide olacak. 

VATANIM SENSİN 41. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Vatanım Sensin bu akşam yayınlanan son bölümünde heyecan doruklardaydı. Dizinin özellikle son sahnesi izleyiciyide merakı iyi arttırdı. Vatanım Sensin son sahnede Cevdet, Tevfik'in başına silah dayıyor. O sırada Tevfik, "Azize yaşıyor yerini bir tek ben biliyorum" diyor. Cevdet, Azize'yi bulabilcek mi?

İstanbul Hükümeti, Ankara heyetiyle görüşme talep ediyor; Cevdet büyük bir tuzak planlandığını anlıyor!

 

VATANIM SENSİN 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - 2

İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa'nın başında olduğu Ankara heyetiyle bir görüşme talep eder. Ancak Cevdet, İstanbul Hükümeti'nin Ankara'yı pusuya düşürmeyi amaçladığını keşfeder ve Mustafa Kemal'in kendisini affetmesi için sabırsızlanan Tevfik'i bu pusuyu bertaraf etmek için kullanmaya karar verir.

Cevdet bundan sonra, Yanık Efe olarak Ankara'ya mı katılacağını yoksa gücü eline geçirip Miralay Tevfik günlerine mi döneceğini bilmediği eski dostuyla yüzleşecek ve öldü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşacaktır.

İŞTE BAZI FRAGMAN YORUMLARI

- Azize gel artık
- Gözlerini ilk açtıkları anda birbirlerini isimlerini sayıklayan bir çift
- Yine müthiş bir bölüm geliyor
- Allahım Cevdet'in Leon'u dürtüklemesi
- Fragmanı bile heyecanlanarak izlediysem bölümü düşünemiyorum.