Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi Merak Edilenler Yapı Kredi emekli maaş promosyon ödemesi ne kadar ve kaç TL? Eylül 2022 Yapı Kredi emekli maaşı promosyon taşıma işlemi nasıl olur? - Merak Edilenler Haberleri
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Bankaların promosyon ödemeleri her bankanın kendi sistemine göre değişkenlik gösteriyor. Bu kapsamda vatandaşlar kendilerine en uygun ödeme yöntemi, ödeme miktarı olan banka arayışına giriyor. 26 Temmuz'dan beri zamlı emekli maaşları yatması sebebiyle bankaların arasında olan promosyon yarışı o tarihten beri devam ediyor. Peki, Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL? Yapı Kredi emekli maaşı nasıl taşınır? İşte merak edilen soruların yanıtları...

    YAPI KREDİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

    Yapı Kredi tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

    Yapı krediden emeklilere 4.000 TL promosyon fırsatı sunuluyor. 2 Ağustos - 30 Eylül 2022 tarihine kadar SGK emekli aylığını üç yıl boyunca Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler 7.500 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor.

    REKLAM

    Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL'ye kadarsa 4.850 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 6.000 TL; 2.500 TL'nin üzerindeyse 7.250 TL nakit promosyon ödeniyor.

    YAPI KREDİ MAAŞ TAŞIMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

    Maaşınızı Yapı Kredi'ye taşımak istiyor ve hali hazırda Yapı Kredi müşterisi olarak görülüyorsanız Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanarak maaşlarınızı kolayca bankaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca maaş taşıma işlemleri için 444 0 444 / 0850 222 0 444'ten Müşteri İletişim Merkezlerini arayabilir ya da nüfus cüzdanınızla size en yakın şubeye uğrayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise e-Devlet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmektir.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Melis Göroğulları
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ