Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji 17 Mayıs Hangi Burç? 17 Mayıs Burcu Yükseleni, Yorumu ve Özellikleri Nedir?

    17 Mayıs Hangi Burç?

    Doğum tarihiniz güneş burcunuzu belirler. Bu bağlamda 17 Mayıs burcu ne sorusunun yanıtı “Boğa burcu” şeklindedir. 21 Nisan 21 Mayıs arası doğan kişiler Boğa burcu olur. 17 Mayıs tarihinde doğduysanız Boğa burcunun tüm özelliklerini taşıyorsunuz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık 17 Mayıs burcu yorumu okuyabilir ve gününüzü planlayabilirsiniz.

    17 Mayıs Yükseleni Ne?

    Günümüzde daha çok güneş burcundan söz edilse de yükselen burçlar da son derece önemlidir. Yükselen burcunuzu, internetteki burç hesaplama sitelerine doğum yeri ve saati bilgilerinizi girerek bulabilirsiniz. Bu anlamda 17 Mayıs yükseleni nedir sorusu için tek bir burca işaret etmek doğru olmayacaktır.

    REKLAM

    17 Mayıs Burcu Özellikleri Ne?

    Her burçta olduğu gibi Boğa burcunun da kendine has özellikleri vardır. 17 Mayıs burcu özellikleri dendiğinde akla ilk gelen bu burçtaki insanların sadakatidir. Ailelerine, dostlarına ve eşlerine sıkı sıkıya bağlanan Boğa insanları, bankacılık gibi işlerde başarılı olabilir. Özellikle iş hayatındaki sıkı çalışmaları ile patronları tarafından sıklıkla övülürler.

    17 Mayıs Burcu Erkeği Özellikleri Nasıl?

    Yalnız kalmaktan hoşlanmayan Boğa burcu erkekleri, kendine güvenen insanlardır. 17 Mayıs burcu erkeği ile birlikte olan bir kadının mutlu olma olasılığı yüksektir. Bu burcun erkekleri aşk ve romantizm konusunda başarılıdır. Hayattan ve yaşamaktan zevk alan Boğa erkeklerine sevdiği kitabı hediye ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

    17 Mayıs Burcu Kadını Özellikleri Nasıl?

    17 Mayıs burcu kadını güzelliğiyle ve duruşuyla girdiği her ortamda dikkat çeker. Bu burcun kadınları, sakin ancak neşeli tavırlarıyla da ortamdaki en ilgi çekici insanlardan biridir. Boğa kadınları, hedeflerine ulaşmak için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler.

    REKLAM

    17 Mayıs'ta Doğan Türk Ünlüler ve Futbolcular Kimler?

    17 Mayıs'ta doğan Türk ünlüler ve futbolcular şunlar;

    • Ersan Gülüm
    • Esin Engin
    • Belkıs Akkale
    • Şebnem Dönmez

    17 Mayıs'ta Doğan Yabancı Ünlüler ve Futbolcular Kimler?

    17 Mayıs'ta doğan yabancı ünlüler ve futbolcular ise şunlar;

    • Ryan Ochoa
    • Moran Mozar
    • Leven Alice Rambin
    • Edward Jenner
    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kubilay Kos
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ