Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin 2018 yılbaşı büyük ikramiyesi Medet Batal'a çıkmış! Medet Batal kimdir?

    Milli Piyango'nun bu yılki büyük ikramiyesi 61 milyon liranın isabet ettiği, 9794035 numaralı çeyrek biletlerden birinin Ortaköy'de oturan ünlü sanatçı Onur Akay'a satıldığı ileri sürülmüştü. Akay'ın, İstanbul'daki talihli olduğu sosyal medyada iddia edilmiş ve bu iddialar basında da yer almıştı.

    Onur Akay, ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programına canlı telefon bağlantısı yaparak, 2018 yılbaşı büyük ikramiyesinin İstanbul talihlisini açıkladı.

    Akay, yaklaşık 1,5 aydır akrabalarının, dostlarının ve yakın çevresinin kendisinden şüphe ettiğini ve tehditler aldığını anlattı.

    Sosyal medya adreslerindeki mesaj kutularının para isteyenlerle dolduğunu söyleyen sanatçı, tanımadığı kuzenleri ve akrabalarının çıktığını da dile getirdi.

    İSTANBUL TALİHLİSİ DAMAT ADAYI ÇIKTI!

    Aldığı tehditlerden sonra gerçek İstanbul talihlisini 1,5 aydır aradığını söyleyen Onur Akay, “İnsanlar bana çıktığını ve sakladığımı düşünüyordu. Oysa ben bilet bile almamıştım. Nereye gitsem ilk önce bu konu bana soruluyordu ve özellikle aldığım tehditlerden sonra, gerçek İstanbul talihlisini aramaya karar verdim ve 1,5 ay sonra buldum. 2018 yılbaşı büyük ikramiyesinin İstanbul talihlisi, bir dönem izdivaç programlarında boy gösteren damat adayı Medet Batal’dır.” dedi.

    REKLAM

    Ayrıca talihlinin 9794035 numaralı çeyrek biletle çekilen fotoğrafını da Instagram adresinden paylaşan Onur Akay, “Medet, kendisini açıklamam için bana izin verdi ancak televizyonlara çıkmak istemiyor. Parasını daha yeni aldı. O da yakın çevresinde duyulunca sıkıntılar yaşamış. Paranın belli bir kısmını da yardım için kullanacağını söyledi. Hayırlara vesile olsun.” ifadelerini kullandı.

    MEDET BATAL KİMDİR?

    Medet Batal bir dönem Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılmıştı. Batal, programda rahatsızlanmıştı.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ