Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Alina Boz'un Bodrum tatili devam ediyor - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; Sanatçı Sezen Aksu'nun oğlu şarkıcı Mithat Can Özer ile Bodrum'da tatil yapan oyuncu Alina Boz, önceki gün arkadaşlarıyla birlikteydi.

    2

    Turgutreis'teki bir otelin plajında objektiflere yansıyan 23 yaşındaki oyuncunun yanında sevgilisinin olmadığı görüldü.

    3

    ARKADAŞININ BEBEĞİYLE OYNADI

    Keyifli bir gün geçiren Alina Boz, bir ara arkadaşının bebeği ile plajda oyun oynadı.

    7

    "GÖRMEYİ ERTELEDİĞİM YERLERE GİDECEĞİM"

    Öte yandan geçtiğimiz aylarda pandemi sürecinin kendisine hayatta hiçbir şeyi ertelememeyi öğrettiğini açıklayan Boz, seyahate çıkma planları kurduğunu söylemişti.

    Oyuncu, "Uzun bir Avrupa tatiline çıkmak istiyorum. Uzun zamandır ertelediğim, görmek istediğim yerleri görmek istiyorum. Pandemide öğrendiğim en önemli şey, hiçbir şeyi ertelememek gerektiği oldu. Her zaman istediklerinizi yapmak için sınırsız zamanınız olduğunu, her şeyin sizin kontrolünüzde olduğunu düşünüyorsunuz ama bir gün geliyor, öyle olmadığını fark ediyorsunuz. Her şey yoluna girdiğinde ilk yapacağım şey, görmeyi ertelediğim yerlere gitmek olacak." demişti.

    8

    "AŞKIN TANIMI HEP DEĞİŞİYOR"

    Boz, "Birine aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?" sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

    Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı... Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.

    9

    "EKRANDA KENDİMİ İZLİYORUM"

    Alina Boz, "Ekranda kendinizi izler misiniz?" sorusunu ise, "Hatalarımı ve doğrularımı görmek için zaman zaman izliyorum. Ama tabii bu gözle izlerken izleyici kadar keyif aldığımı söyleyemem." şeklinde cevaplamıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ