Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Son dakika: Aslı Enver sevgilisi Önder Öztarhan ile takipleşmeye başladı!
    1

    İş insanı Önder Öztarhan ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Aslı Enver, ilişkisinin doğrulanmasının ardından birlikteliğini sosyal medyaya taşıdı.

    2

    TAKİP BAŞLADI

    İlişkisini gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden 37 yaşındaki Enver, Instagram'dan sevgilisiyle takipleşmeye başladı.

    3

    "HER ŞEY İLK GÖRÜŞTE OLDU"

    Öte yandan Önder Öztarhan, geçtiğimiz günlerde 'Magazin Masası'na yaptığı açıklamada, "Evet, bir ilişki başladı. Daha çok yeni. Şu an her şey yolunda, iyiyiz, güzeliz. Her şey ilk görüşte oldu." ifadelerine yer vermişti.

    4

    MURAT BOZ'DAN AYRILDI

    'Kardeşim Benim' filminde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çiftinin inişli çıkışlı ilişkisi 2019'un Ekim ayında sonlanmıştı. Enver ve Boz ayrılıklarından sonra, sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık gündeme geliyor.

    5

    Boz, geçtiğimiz yıl Aslı Enver ile çekilen karesini Instagram profilinin arşivden çıkartarak yayınlamış ve "Barıştılar mı?" sorusunu akıllara getirmişti.

    Aslı Enver, daha sonra da şaşırtan bir harekette bulunmuştu. Enver, Boz'un fan hesabını takip etmişti. Bunu fark eden Instagram kullanıcıları hemen ekran görüntüsü almıştı.

    Ünlü oyuncunun bu davranışı, "Aslı, Murat'ı stalklıyor" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Enver, kısa bir süre sonra da hesabı takip etmeyi bırakmıştı.

    6

    PARTİDE YAKINLAŞMIŞLARDI

    Ardından Aslı Enver, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile yakınlaşmaya başlamıştı. İkili, ortak arkadaşlarının düzenlediği bir partide tanışmış ve pandemi döneminde telefon üzerinden ilişkilerini yürütüyordu.

    Aşk haberlerinden sonra sosyal medyada Kerem Tunçeri'ye ait olduğu iddia edilen bazı mesajlar ifşa edilmişti. Bu gelişmeden sonra ünlü oyuncu, Tunçeri'den ayrılmıştı.

    7

    Tüm bu yaşananlardan sonra Enver ile Tunçeri'nin aralarındaki buzları erittiği ve gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini yürüttüğü öne sürülmüştü. Çıkan haberlerden sonra Aslı Enver, suskunluğunu bozmuştu. Enver, Kerem Tunçeri ile barıştığı yönündeki haberleri yalanlamıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ