Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Aslıhan Doğan Turan: Asla böyle bir cümle kurmadım - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; şarkıcı Mustafa Ceceli, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu.

    Milli futbolcu Arda Turan'la geceye katılan Aslıhan Doğan Turan, hamilelik döneminin gayet sağlıklı ve mutlu geçtiğini söyledi.

    2

    Kurduğu markasıyla ilgili konuşan Aslıhan Doğan Turan, "Satışlarımız çok iyi gidiyor, çok şükür. Maşallah beklediğimden daha iyi gidiyor. Ürünlerimize talepler oldukça fazla. İlgilenen herkese teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

    3

    "OĞLUMUZ İÇİN BİRİKİM YAPIYORUZ"

    Oğlu Hamza Arda için her ay beşibiryerde biriktirdiği haberlerini doğrulayan Aslıhan Doğan Turan, "Her ay oğlumuzun geleceği için, güvenceleri için birikim yapıyoruz elimizden geldikçe" dedi.

    4

    Aslıhan Doğan Turan, "Hiç ara vermeden üçüncü ve dördüncü çocuğu yapacağız. Kocamın genleri çoğalsın istiyorum" şeklindeki açıklamanın kendisine ait olmadığını dile getirdi.

    5

    Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turan, şunları söyledi:

    6

    "BEN ASLA BÖYLE BİR CÜMLE KURMADIM"

    Benim ağzımdan kesinlikle çıkmamış bir cümle bu. Bir Twitter hesabı var galiba, buradan şakayla karışık demeçler yazıyorlar. Sanki ben söylemişim gibi... Ben asla böyle bir cümle kurmadım. Böyle bir cümle de kullanmam.