Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Berk Atan sevgilisi Selin Yağcıoğlu'na tektaş aldı - Magazin haberleri
    1

    'Gönül Dağı' dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri gerçek çıkmıştı. Çift, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yayımladıkları mesajlarla aşklarını ilan etmişti.

    2

    SEVGİLİSİNE TEKTAŞ ALDI

    Mutlu birliktelikleri süren ikili, bir süredir Çeşme'de tatil yapıyor. Önceki gece bir mekanda eğlenen çift, yeni fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Yayınlanan gönderilerde Yağcıoğlu'nun tektaşı dikkat çekti.

    Aşklarını sosyal medyaya da taşıyan çiftten Berk Atan'ın sevgilisine evlenme teklif ettiği ve "Evet" yanıtını aldığı konuşuluyor.

    3

    "BENİM CANIM"

    Berk Atan, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile birlikte verdiği pozu Instagram'dan paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, gönderisini, "Benim canım..." notuyla yayınlamıştı. Bir hayli neşeli oldukları görülen çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajları yağmıştı.

    4

    MESAJI İFŞA ETMİŞTİ

    Yağcıoğlu, Berk Atan'ın kendisine Instagram üzerinden yolladığı, "Aşkım hislerimi anlatıyorum sana..." mesajını yanlışlıkla hikayesinde paylaşmıştı. Kısa süre sonra mesajı ifşa ettiğini fark eden Selin Yağcıoğlu, paylaşımını kaldırmıştı ancak ekran görüntüsü sosyal medyada hızla yayılmıştı.

    5

    SELİN YAĞCIOĞLU HAKKINDA

    İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Yağcıoğlu, ilk olarak spor spikerliği ile tanındı. FB TV’nin spikerliğini attığı tweetler yüzünden bırakmak zorunda kalmıştı. Fenerbahçe taraftarları, Selin Yağcıoğlu'nun FB TV 'de çalışmaya başlamadan önce Galatasaray lehine Twitter'da yazdığı tweet'leri bulup, tekrar yayınlamış, bunun üzerine Twitter'da, "FB TV'de Selin Yağcıoğlu'nu istemiyoruz" diye kampanya başlatılmıştı.

    6

    Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı, nikah masasına oturmuştu.

    7

    Bu evlilikten kısa bir süre sonra kızı Su'yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu, eşinden ise sürpriz bir şekilde boşanmıştı.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ