Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Blake Lively ve Ryan Reynolds çiftinden evsizlere 500 bin dolar bağış - Magazin haberleri
    1

    Oyuncu Blake Lively ve eşi Ryan Reynolds, Amerika'da evsiz ve kaçak gençlere barınma, yiyecek ve acil kriz bakımı gibi birçok hizmetler sunan Covenant House adlı kurumun Vancouver ve Toronto’daki şubelerine 250'şer bin dolar yardımda bulundu.

    2

    Çiftin bu anlamlı bağışı kurumun sosyal medya hesabından duyuruldu.

    3

    1 MİLYON DOLAR BAĞIŞ

    Üç çocuğu olan Blake Lively ve eşi Ryan Reynolds, geçtiğimiz aylarda da koronavirüs salgınıyla mücadele eden kar amacı gütmeyen ve ihtiyacı olanlara güvenli gıda yardımı sağlayan iki kuruluşa 1 milyon dolar bağışlamıştı.

    4

    Lively ile Reynolds, yaptıkları 1 milyon dolarlık bağışı sosyal medya hesaplarından duyurmuştu.

    5

    Çift, daha sonra da New York'ta bulunan dört hastane arasında bölünmek üzere 400 bin dolar daha yardımda bulunduklarını açıklamıştı.

    6

    Bu bağışların dışında Ryan Reynolds’ın sahip olduğu şirketin de 15 bin dolar bağışlayarak, hizmet endüstrisinde iş kayıplarından etkilenen kişilere yardımcı olmak için katkıda bulunduğu öğrenilmişti.

    7

    Ryan Reynolds, konuyla ilgili şunları söylemişti:

    Covid-19 acımasızca yaşlı insanları ve düşük gelirli aileleri etkiliyor. Blake ve ben 1 milyon doları Feeding America ve Food Banks Canada arasında bölüştürdük. Verebiliyorsanız bu organizasyonların yardımımıza ihtiyacı var.

    8

    "Yalnız kalmayı ve izole olmayı unutmayın" diyen Lively ise, "Birbirimiz için yapabileceğimiz en iyi şey evde kalmak" şeklinde konuşmuştu.

    9
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ