Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

SHOW TV'de geçtiğimiz hafta başlayan ve ilk bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Çukur dizisi, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Dizinin ilk bölümünü izleyen takipçileri, merakla Çukur oyuncularını araştırmaya başladı. Peki SHOW TV'nin iddialı dizisi Çukur'un oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Çukur oyuncuları...

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

İlk bölümüyle hem ekranlara hem de sosyal medyaya damgasını vuran Çukur, izleyenlerde büyük merak uyandırdı. Dizinin konusu oldukça beğenilirken oyuncu kadrosu da araştırılmaya başlandı. İşte Çukur oyuncuları ve detaylar...

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder.

Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı karakteri)

Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.

Ercan Kesal (İdris Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin reisi ve tüm Çukur mahallesini yöneten, kudretli ve cömert bir adam. Saldırıya uğrayan ailesini ve Çukur’u ayakta tutabilmek için hayatının en büyük mücadelesini verecektir.

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı karakteri)

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir kadın. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, tüm güçlükler karşısında ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Öner Erkan (Selim Koçovalı karakteri)

İdris’in üçüncü oğlu, Yamaç’ın ise en küçük ağabeyi. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerinin hiçbirini benimsemediği için onun gözünde bir hayal kırıklığından öteye geçemez.

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu karakteri)

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Rıza Kocaoğlu (Aliço karakteri)

İdris’in sokaktaki gözü kulağı. Çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Daha iyi şartlara sahip olabilirken kendisi bu hayatı seçmiş. Askerde büyük bir travma yaşamıştır. İnsanlardan uzak olmak istiyor. Müthiş bir sayısal zekası vardır.

Nebil Sayın (Muhittin karakteri)

Mahallenin berberi. Racon bilir, delikanlıdır. Çukur’un suç dünyasına bulaşmamış, insanlara zarar vermekten çekindiği için o işlerden uzak durmuştur. Tabiatında şiddet yoktur.

Kubilay Aka (Celasun karakteri)

Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı ve öfkeli bir delikanlıdır. Gençliği ve toyluğu ile öfkesi birleşince yanlış yollara sapar. Düzene karşı olan Celasun, asi davranışlarıyla hayatını zora sokar.