Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri gecesine Serenay Sarıkaya-Çağla Şıkel damgası - Magazin haberleri
    1

    Kurmuş olduğu Ahbap Derneği ile Türkiye'nin dört bir yanında yardıma muhtaç insanların sesi olarak yardımdan yardıma koşan Haluk Levent, Çukur dizisinin yıldızı Aras Bulut İynemli ile yaptığı düet ise gecenin en dikkat çekici anı oldu.

    2

    Ödül töreninin en dikkat çeken çiftlerinden olan Deniz Baysal ile Barış Yurtçu, tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yeni bir dizi projesine başlayacağını ve bundan dolayı bir hayli heyecanlı olduğunu söyleyen Deniz Baysal, 'bebek düşünüyormusunuz?' sorusu üzerine ise, "Şuan öyle bir düşüncemiz yok. Bir çocuk bakmak, büyütmek gerçekten zor" dedi.

    3

    Gecede 'En İyi Kadın Şarkıcı' ödülüne layık görülen Hande Yener'e ödülünü Berksan verdi. İkili bir dönem ortak bir işletme dahi açmış fakat daha sonra kavga ederek uzun yıllar küs kalmıştı.

    4

    Ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Setleri çok özlediğini ifade eden Sarıkaya, "Alice şuan çok ağır basıyor ama setleri de özledim doğrusu" dedi. Başarılı oyunculuğu kadar sesiyle de ön plana çıkan Sarıkaya, müzikle ilgili yöneltilen soru üzerine, "Sezen Aksu hakkında çıkan haberler var ama doğru değil maalesef. Bir albüm çıkarmayı düşünmüyorum" dedi.

    5

    Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programı da, En İyi Haber Programı ödülünün sahibi oldu.

    6

    İŞTE GECEDEN OBJEKTİFLERE YANSIYANLAR

    Esra Erol