Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa İstanbul'da halk otobüsündeki taciz anları kamerada

    Cinsel organını çıkararak bir kadını taciz eden zanlı, bir yolcunun cep telefonu kamerasına yakalandı. Polis her yerde otobüste kadınları taciz eden zanlıyı arıyor.

    Edinilen bilgilere göre, dehşete düşüren taciz olayı sabah 07.30'da Yenidoğan - Kadıköy seferini yapan 19 E numaralı halk otobüsünde yaşandı. Otobüse birkaç arkadaşı ile birlikte binen şahıs, bir kadına tacizde bulundu. Cinsel organını çıkaran zanlı, dakikalarca kadını taciz etti.

    O anlar bir yolcunun cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Dehşete düşüren taciz olayı, yolcu dolu otobüste dakikalarca devam etti. Görüntüleri çeken yolcunun tacizciler tarafından fark edildiğini anlayınca, korkarak otobüsten indiği öğrenildi.

    Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tacizcinin yakalanması için çalışma başlattı.

    SAATLER İÇERİSİNDE YAKALANDI

    Özel halk otobüsünde bir kadını cinsel organıyla taciz ettiği öne sürülen 23 yaşındaki Enes A. nefes kesen bir operasyonla yakalandı. Şüphelinin yakalanması için özel ekip kuran polis, 7 durakta tertibat alıp şüpheliyi indiği son durakta gözaltına aldı.

    Anadolu yakasında Yenidoğan - Kadıköy seferini yapan 19 E numaralı halk otobüsünde yaşanan olayda, bir şüpheli çıkardığı cinsel organıyla bir kadını taciz etmiş, yaşanan iğrenç olay ise bir başka yolcunun cep telefonu kaydıyla ortaya çıkmıştı.

    EMNİYET TACİZCİ İÇİN ÖZEL EKİP KURDU

    Olayın medyada yankı bulmasıyla harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü şüphelinin yakalanması için sivillerden oluşan özel bir ekip kurdu. Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı özel ekip, tacizcinin yakalanması için nefes kesen bir takip başlattı.

    TACİZCİYİ KULLANDIĞI AKBİLİ ELE VERDİ

    Polis, soruşturmayı 19 E numaralı halk otobüsü üzerinden başlattı. Önce güvenlik kamera kayıtları ardından şüphelinin kullandığı akbil kullanım saatleri ve indi-bindi bilgilerine ulaşıldı. Şüphelinin hangi aralıklarla otobüse bindiği tespit edildikten sonra harekete geçen ekipler, 7 ayrı durakta sivil ekiplerle beklemeye başladı.

    İNDİĞİ SON DURAKTA SİVİL EKİPLERCE GÖZALTINA ALINDI

    Şüpheli son durakta araçtan inerken harekete geçen sivil ekipler, tacizciyi yakaladı. Taciz zanlısı Enes A. daha sonra sorgulanmak üzere Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Emniyetin girişinde basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan ve elleri arkadan kelepçelenen şüpheli sorguya alındı.

    İHA

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ