Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Dün gece 88'incisi gerçekleşen Oscar Ödül Töreni'ne ünlü isimlerin yalnız gösterişli kostümleri değil, değeri milyon dolarları bulan mücevherleri de damga vurdu.

88. Oscar Ödül Töreni'nde Lady Gaga'nın 8 milyon dolarlık (yaklaşık 24 mliyon TL) küpeleri kırmızı halıya damgasını vurdu.

Brandon Maxwell imzalı kostümüyle oldukça şık görünen Gaga, Lorraine Schwartz marka elmas küpeleriyle göz doldurdu. 90 karatlık elmas küpelerin değeri, yaklaşık 24 milyon TL olarak açıklandı.

Gaga, ödül töreninde 34 yaşındaki nişanlısı Taylor Kinney'in hediye ettiği 6 karatlık kalp şeklindeki nişan yüzüğünü de çıkarmadı. Gaga'nın nişan yüzüğü de 400 bin dolar (yaklaşık 1 milyon TL) değerinde.

FİYATLARI EL YAKIYOR

2000 yılında Hindistan'ı temsil ederek Dünya Güzeli seçilen Priyanka Chopra da mücevherleriyle çok konuşulan bir diğer isim oldu. Priyanka'nın Lorraine Schwartz marka 50 karatlık elmas küpelerinin değeri de 3.2 milyon dolardı (yaklaşık 9,5 milyon TL).


Priyanka'nın 22  karatlık elmas yüzüğünün değeri ise 3.4 milyon dolar (yaklaşık 10 milyon TL) olarak açıklandı.

Heidi Klum

Heidi Klum'un Goldconda marka üç yüzüğünün toplamı, 67 karat. Bu yüzüklerin değeri ise 2.5 milyon dolar (yaklaşık 7,45 milyon TL).