Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un rol aldığı Kiralık Aşk, bu hafta yayınlanacak bölümünün ardından 47.haftasına girecek. İşte Kiralık Aşk dizisinin 47.bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

Defne, Ömer mektubu okusun diye bırakıp evine gider. Artık ne olacaksa olsun! Peki Ömer ne tepki verecek? Nihayet bütün sırlar çözülecek mi? Diğer taraftan Neriman, kendini kurtarmanın derdine düşer. Gelişmeler Neriman ve Koray’ı karşı karşıya getirir. İki yakın arkadaş küser. Öte yandan dergi çekimi nihayet gerçekleşir. Hem de Defne ve Ömer için öyle bir zamana denk gelir ki, işler iyice değişik bir hal alır. Bütün bunlar sırasında, Defne’nin doğum günü gelip çatar.

KİRALIK AŞK 47.BÖLÜM FRAGMANI VE ÖNCEKİ BÖLÜM ÖZETİ

Takipçileriyle 46. randevusuna çıkacak olan Kiralık Aşk'ta olaylar şöyle gelişecek: Fikret'in yazdığı mektup Ömer'e ulaşıyor. Defnenin olanları saklayacak enerjisi yokken, gerçeklerin ortaya çıkması için de artık hiçbir neden kalmadı. Defne, Ömer her şeyi mektuptan okuyup öğrensin diye beklemeye başlıyor.

Bu durumu öğrenen Neriman ise konuya hemen el atıyor ama onun da önünde büyük bir engel var. Bir yandan da Passionis’e, Ömer’in Defne’ye ev aldığı haberi hızla yayılıyor. Defne’nin ev konusu çözülüyor mu? Ömer’in evi alması karşısında Defne karmakarışık..