Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Yeter son bölümde neler yaşandı? Yeter 21. bölüm izle

    Başrollerini Pelin Karahan ve Yurdaer Okur'un paylaştığı "Yeter" 21. son bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde Yekta’nın Duru ile ilgili açtığı çocuk dolandırıcılığı davası ekranlara geldi. İşte "Yeter" 21. bölüm fragmanı ve bölüm detayları...

    "YETER" SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

    Takipçileriyle 21. randevusuna çıkan Yeter'de olaylar şöyle gelişti: Yekta'nın Duru ile ilgili açtığı çocuk dolandırıcılığı davası Handan ve Filiz'i Aylin'e düşman eder. Zafer ise kaderine razıdır. Handan'ın belki de cezaevine gireceğini öğrenen Yılmaz'ın Yekta'ya öfkesi bir kat daha büyür. Aylin bir yandan aldığı tepkilere direnirken; bir yandan da savunma için avukat bulmaya çalışır. Ne kimse davayı almak ister; ne de Aylin masraflar için para bulabilir.

    Avukat çözümü Yılmaz'dan gelir; para ise sürpriz birinden… Herkes yavaş yavaş Aylin'in yanında yer almaya başlarken; Yekta buna izin vermemeye kararlıdır. Yekta'nın kötü baba ve eş olduğunu ispatlayacak geçerli hiç bir şahit bulamayan avukatın aklına; şeytanca bir savunma taktiği gelir. Ancak bu fikir Aylin cephesini birbirine katar. Ya bu fikri kabul edecekler ya da kaderlerine razı geleceklerdir.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ