Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

SHOW TV'nin fenomen dizisi İçerde, 26. bölümüyle ekranlarda heyecan fırtınası estirdi. Celal, Kudret'i gömdü; Kudret öldü mü? İşte İçerde 27. bölüm ilk sahnesi!

İÇERDE 26. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İçerde'nin nefes kesen bölümüne Celal ve Kudret'in unutulmaz sahneleri damga vurdu. Polis olan Mert'in Celal'in muhbiri olduğunu çözen Kudret ikilinin birlikte çalıştığını fotoğraflayabilmek için oyun kurdu. Kudret'in planını önceden öğrenen Celal, hasmını  hüsrana uğratarak oyununu bozdu.

Bölümün final sahnesinde Celal, Kudret'i canlı canlı tabuta koyduktan sonra mezara gömdü. Heyecan dolu dizide usta oyuncu Uğur Yücel'in canlandırdığı Kudret karakterinin akıbeti yeni bölümde ekrana gelecek.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler'in yer aldığı Show TV'nin fenomen dizisi "İçerde"nin dün akşam ekrana gelen bölümü AB’de 12,19 izlenme oranı (rating), 27,60 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 11,47 izlenme oranı (rating), 23,96 izlenme payı (share), Total’de ise 9,38 izlenme oranı (rating), 20,41 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

SOSYAL MEDYA "#BENİMMAHALLEM" DEDİ

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde  #benimmahallem etiketi ile 15.706 tweet atıldı. Twitter'ın Türkiye gündeminde 13 saat 15 dakika, Dünyada ise 3 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

İçerde'nin merakla beklenen yeni bölümü 27 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de ekrana gelecek.

İÇERDE'NİN MERAKLA BEKLENEN 27. BÖLÜM İLK SAHNESİ İÇİN TIKLAYIN

CELAL, KUDRET'İ GÖMDÜ

Celal, Kudret'in kendisine kurduğu tuzağı fark etti ve Kudret'i yakalayarak gömdü. Kudret'in kendisine kurduğu tuzağı fark eden Celal, durumu tersine çevirdi. Kudret'i tabuta koyarak diri diri gömdükten sonra dizinin takipçileri "Kudret öldü mü?" diye meraklandı.

FÜSUN SARP'IN POLİS OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

İçerde'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Yusuf Müdür, Sarp'ın annesi Füsun'a Sarp'ın gizli bir polis olduğunu itiraf etti. Yusuf Müdür, yaptığı konuşmada Füsun'a; "Füsun Hanım, oğlun sandığın gibi mafya tetikçisi değil. Oğlun, namuslu, şerefli bir polis ve görevinin başında. Çok zor bir görevi var. Onu yapmak için elinden gelen herşeyi yapıyor. Sarp hiçbir zaman polislikten atılmadı. Bütün bunlar Sarp'ı Celal'in yanına sokmak için oldu." dedi.

25. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Sarp ve Celal’in oyunu Kudret’in beklenmedik hareketiyle gerçek olmuştur. Tahsin gerçekten ölmüştür. Kudret’in elindeki video kaydı polisin eline geçtiği an Sarp ve Celal hapse girmekten kurtulamayacaklardır.

Mert hastaneye Şevko’nun ifadesini almaya gider ve ondan aldığı bilgiyle Tahsin’i öldüren tetikçilerin peşine düşer. Kudret eskiden kalan bir hesabı kapatmaya gelmiştir.

Celal ile mezarlıkta buluşurlar. Geçmişteki ortak acıları onları aynı mezarın başına getirmiştir. İçlerinden biri ölmeden bu düşmanlık bitmeyecektir.

İÇERDE 24. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Handan, Sarp’ın Tahsin’i vurduğunu gözleriyle görür ve artık Celal’le iş yapacakları kesinleşmiş olur. Sarp ve Yusuf için bu iş çok önemlidir.

Çünkü Handan ve Celal’in yapacağı sevkiyatın yerini öğrenip polis baskınıyla her ikisini de tutuklayabileceklerini düşünürler. Mert için çember daralıyordur.

Celal’in muhbiri olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Geçmişten gelen büyük bir düşman Celal’in planlarını alt üst edecektir.

İÇERDE OYUNCU KADROSU

Çağatay Ulusoy Sarp karakteri
Aras Bulut İynemli Mert karakteri
Çetin Tekindor Kebapçı Celal karakteri
Mustafa Uğurlu Yusuf Müdür karakteri
Bensu Soral Melek karakteri
Damla Colbay Eylem karakteri
Rıza Kocaoğlu Davut karakteri
Nihal Koldaş Füsun karakteri
Deniz Gürzumar Barış karakteri
Gözde Kansu Yeşim karakteri