Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Fi dizisi saat kaçta? Fi dizisi hangi kanalda? Fi dizisi nasıl izlenir?

    Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi'nin yer aldığı Fi dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. "Fi hangi kanalda?" sorusu, Fi dizisini bekleyen izleyiciler için en çok sorulan sorulardan biri. Peki Fi dizisi ne zaman ? Fi dizisi saat kaçta?

    Fİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

    Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Mert Baykal'ın yönettiği Fi dizisi, 31 Mart 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizi, Azra Kohen'in yazdığı "Fi, Çi ve Pi" kitaplarından yola çıkarak senaryolaştırıldı.

    Merakla beklenen Fi dizisinin başrollerinde de ünlü oyuncular Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi yer alacak.

    REKLAM

    Fİ DİZİSİKONUSU VE HİKAYESİ

    Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir.

    Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş.

    O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen...

    Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

    Fİ DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

    Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanacak. Puhutv, Doğuş Holding bünyesinde yayın hayatına başlayan bir dizi/film televizyon servisidir. İçerisinde yüzlerce dizi ve film barındıran Puhutv kullanıcılara, bilgisayardan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve akıllı televizyonlardan kolayca izlenme imkanı sağlıyor.

    REKLAM

    Kullanıcılar "Fi" dizisini izlemek için Puhu TV'ye ücretsiz bir şekilde üye olmaları yeterli oluyor. Ardından Puhu TV ekranından Fi dizisini ücretsiz bir şekilde takip edebileceksiniz.

    Puhu TV aynı zamanda tüm diziler ve filmleri tamamen ücretsiz olan bir platformdur. Kullanıcılar mail adresiyle veya Facebook hesabıyla Puhu TV'üye üye olabiliyor ve ücretsiz şekilde Puhu TV bünyesinde yer alan dizi ve filmleri izleyebiliyor.

    Fİ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

    ● Serenay Sarıkaya

    ● Ozan Güven

    ● Mehmet Günsür

    ● Berrak Tüzünataç

    ● Büşra Develi

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ