Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

28 Mayıs Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara geri dönen Türk Malı dizisi, izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Türk Malı'nın başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar'ın paylaşıyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Türk Malı 2. bölüm fragmanı...

TÜRK MALI 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Star TV'de ekranlara gelen Türk Malı dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Türk Malı 4 Haziran Pazar günü izleyicinin karşısına çıkacak.

Bilindiği üzere Türk Malı dizisi, renkli karakterleri ile birbirinden farklı hayatlar süren üç ailenin komedisini konu ediniyor. Erman Kuzu karakteriyle Şafak Sezer, Bahattin karakteri ile Mehmet Ali Erbil, Bakiye karakteri ile Hasibe Eren ve Şaduman karakteri ile Nergis Kumbasar oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.

TÜRK MALI İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erman Kuzu, postacılık görevinden zorunlu emekli olduktan sonra, özel halk otobüsü şöförü olarak çalışmaya başlamıştır. Abiye, Erman’ı boşayıp, evden gönderdikten sonra, çocuklarının da kendisine sırt çevirmesinden sonra yalnız başına kalan Erman, küçük bir motel odasında yaşamaya başlamıştır.

Erman’ın bütün kazandığı para, Abiye’ye verdiği nafakaya gidince Erman, dibi vurur, hem evsiz, hem de parasız kalır ve son çare olarak, yıllardır görüşmediği amcasının oğlu, süper marketler zinciri sahibi Eymen Kuzu’nun evine gidip, onda yardım ister.

Amca oğlu Eymen, Erman’la pek ilgilenmez, O’na az bir para verip başından savmak ister ama daha sonra Eymen’in de başı belaya girince, evini ve iki çocuğunu Erman’a emanet edip, evden kaçar.

Erman, birden bir kendini, çok büyük bir malikanede, çok zengin bir hayatın ortasında buluverir.

İşte burdan sonra, Türk Malı dizisinin yeni ve çok renkli karakterleri devreye girer. Evin dadısı Bakiye, kendini çok bilgili ve görgülü sanan, ama aslında dünya cahili bekar bir kadındır. Erman, Bakiye’den daha ilk görüşte bir elektrik alıp, ondan hoşlanır, ama Bakiye, Erman’a asla yüz vermez.Yan evde oturan Bahattin ile Şaduman da, kırk yıllık evli, çok sosyetik ve ünlü bir çifttir.

Bahattin, emekli olup evinin erkeği olduktan sonra, evde canı çok sıkıldığı için, sitedeki diğer evlerde çalışan Doğu Avrupalı ve Rus hizmetçilere kafayı takmıştır. Bahattin’in bir numaralı gözdesi de, komşu evin Ukrayna’lı güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’dir. Ancak Bahattin, ne zaman Valeri’ye biraz yakınlaşmaya çalışsa, hep karısı Şaduman’a yakalanmaktadır.