BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ!
haber,kaynak, etkinlik, konu, yazı vb.
LİSTELE
PAYLAŞ
Haber/makale'yi paylaşmak için aşağıdaki sosyal hesaplardan birini kullabilirsiniz!

DHA'nın haberine göre Alman dergi Der Spiegel, geçen ay Morrissey ile bir röportaj yapmış, röportajda Morrissey'nin Kevin Spacey ve Harvey Weinstein'ı savunduğunu öne sürmüştü. Ünlü şarkıcı bu röportajın yayınlanmasının ardından ağır eleştirilere maruz kalmıştı.

Der Spiegel ile yapılan röportajda Morrissey'nin Spacey'nin taciz ettiği 14 yaşındaki Anthony Rapp'i yani kurbanı suçladığı şeklinde yorumlanan bazı sözleri olmuştu. Morrissey bu konuya ilişkin "Kevin Spacey 26 yaşında, çocuk 14 yaşında. İnsan düşünüyor çocuğun ebeveynleri nerede diye. İnsan merak ediyor çocuk ne olabileceğini anlamadı mı diye. Sizi bilmem ama ben gençken hiç böyle şeyler yaşamadım" demişti.

Dergi, geçen ay Morrissey ile yaptığı röportajda Morrissey’nin Kevin Spacey ve Harvey Weinstein’ı savunduğunu öne sürmüştü. Morrissey yayınlanan videoda, “Birden cinsel tacizcilere sempati duyan bir insana dönüştürüldüm. Pedofilileri, tecavüzcüleri hoşgören biri oldum. Gezegende herhangi birini beni dinlemeyi bırakması için ikna edebilecek herşeyi hoşgören birine dönüştüm. Tabii bu varsayımların hiçbiri doğru değil. Ben bunlardan hiçbirini desteklemiyorum. Bunu sesimin tonundan anlayabilirsiniz zaten” diye konuştu.

Vejetaryen aktivist olarak da tanınan ünlü şarkıcının Kasım ayında çıkardığı Low in High School albümü Morrissey'nin YouTube videosundaki iddialarına göre haberlerden etkilenen düşmanları tarafından kasten zarara uğratıldı.

YORUM YAP 0
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
300