Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Mustafa Uslu: Aynı gün hem baba hem de dede oldum! Ünlü çift ilginç detayı böyle duyurdu
    1

    ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Sinem Öztürk ile 2 yıl önce evlendiği yapımcı eşi Mustafa Uslu geçtiğimiz aylarda ikiz bebekleri olacağını açıklamıştı. Çift, bebeklerine Mustafa ve Kemal isimlerini koyacaklarını duyurmuştu. Uslu çiftinin ikiz bebekleri geçtiğimiz gün dünyaya geldi.

    2

    2. Sayfa'nın haberine göre, dün akşam Türk İşi Dondurma filminin galasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mustafa Uslu, aynı gün hem baba hem de dede olduğunu açıkladı.

    3

    "BABA OLDUKTAN 1 SAAT SONRA DEDE OLDUM"

    "Bizim için güzel bir gündü" diyen Uslu, "Aynı gün hem baba hem de dede oldum. Belki de dünyada bir ilk. Baba olduktan 1 saat sonra dede de oldum. Eşim doğum yaptı, bir saat sonra da kızımın doğum haberini aldım" ifadelerini kullandı.

    4

    "BİZE KÜÇÜK BİR SÜRPRİZ YAPTILAR"

    Geçtiğimiz günlerde anne-baba olan çift, duygularını, "Şükürler olsun iki yavrumuzu kucağımıza aldık. Bize küçük bir süpriz yaptılar, 3 hafta erken geldiler. Allah herkesin yavrusunu kucağına sağlık ile almayı nasip etsin. Allah herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin. Şükürler olsun sevgili eşim, annemizin sağlığı da çok iyi. Yavrularımız Mustafa ile Kemal’in sağlıkları çok iyi. Sadece küçük Kemal'imiz birazcık küçük. Şimdi hemşire ablaları ona çok iyi bakıyorlar, dualarınızı eksik etmeyin" sözleriyle ifade etmişti.

    5

    "DOĞUM TAKIMI EVDEN ÇIKAR"

    Doğumuna saatler kala Uslu, hastaneye doğru yola çıktıklarını sosyal medya hesabından, "Doğum takımı evden çıkar... Hayırlısıyla Mustafa & Kemal’le döneceğiz... Dualarınızı eksik etmeyin" sözleriyle duyurmuştu.

    6