Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HTSPOR.COM / İnanç ERGÜLEN

Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, oyuncunun Galatasaray'a transfer olma ihtimalinin kalmadığını söyledi...

Peki bu süreçte neler yaşandı? Chedjou’nun Afrika Kupası’nda oluşu, Semih ve Koray’ın sakatlığı nedeniyle stoper arayışlarını hızlandıran Galatasaray Serdar Aziz için Bursaspor'un kapısını çaldı.

Abdurrahim Albayrak, Başkan Recep Bölükbaşı’yla görüşüp yeniden Serdar’ı istedi. Ancak rakam konusunda anlaşma sağlanamadı. Hatta Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dürüst, istenen rakamın fazlalılığına dikkat çekerek "Bursaspor ile bu rakamlarda anlaşmamız mümkün değil" açıklamasını yapmıştı... Timsah'ın Serdar Aziz için 4 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği, Galatasaray'ın da bu durum karşısında transferde geri adım attığı öğrenildi.

MENAJERİ SON NOKTAYI KOYDU!
Serdar Aziz konusunda son noktayı oyuncunun menajeri Haluk Canatar koydu. Serdar'ın Galatasaray'a transfer olma ihtimalinin kalmadığını söyleyen Canatar, şu ifadeleri kullandı:

"Oyuncumun kamp döneminde isminin transfer görüşmeleri ile anılmasından sıkıldık. Galatasaray, Serdar Aziz için görüşme teklif etti ancak bu iş çok uzadı. Serdar ile konuştuktan sonra iki kulübe de transfer görüşmelerinin kapandığını bildirdik. Serdar'ın konuyla ilgili hiçbir beyanı yok, ikinci yarı hazırlıklarına devam ediyor."

Ancak Canatar'ın bu sözlerine rağmen Galatasaray'ın önümüzdeki günlerde Serdar Aziz için bir kez daha görüşme talebinde bulunacağı öne sürüldü.