Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Adana Demirspor Demirspor'dan MHK açıklaması - Adana Demirspor Haberleri

    Pazar günü oynanacak Adana Demirspor - Alanyaspor karşılaşması öncesinde son zamanlarda gündeme sıkça gelen hakem kararlarıyla ilgili Adana Demirspor Yönetim Kurulu'ndan yazılı bir açıklama yapıldı.

    Hakem kararlarıyla ilgili spor camiasında çeşitli iddiaların ortaya atıldığına dikkat çekilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

    "Bu hafta içerisinde hakem camiasının, dolayısıyla çatı kuruluş MHK'nin gündemde olması hafta sonu Alanyaspor karşılaşmamız için de sporseverlerin endişe duymasına sebep oldu. Özellikle MHK Başkanı Sayın Kuddusi Müftüoğlu'nun Alanyalı olması nedeniyle ve yaşanan hakem hataları dolayısıyla taraftarlarımız nezdinde endişesini anlıyor; ancak Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler bu endişeyi taşımıyoruz. Adana Demirspor Kulübü yönetimi olarak bizler, fair-play duygusunu, göreve geldiğimizden bu yana sergileyen ve bundan asla ödün vermeyen bir kulüp olduk. Tarafsızlığın sözünü vermiş ve objektif bakış açısı ile çalışmalarını sürdüren MHK'ye duyduğumuz sonsuz güvenle; MHK Başkanı Sayın Müftüoğlu'nun herhangi bir şekilde zan altında bırakılmasının da Adana Demirspor Kulübü olarak bizleri derinden yaralayacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz."

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ