TV yayın akışı 5 Ekim Çarşamba 2022; SHOW TV, KANAL D, ATV, TRT 1, TV8, STAR TV, FOX TV...
İzleyiciler tarafından günlük yayın akışında neler olacağı merak ediliyor. 5 Ekim Çarşamba TV yayın akışı belli oldu. İşte bugün televizyonda yer alacak dizi ve programlar...
Bugün televizyonda hangi dizi ve filmlerin yer alacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 5 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında 'O Kız' dizi yer alırken, SHOW TV ekranlarında yerli sinema 'Çöpçüler Kralı' oynayacak. İşte 5 Ekim Çarşamba yayın akışı listesi;
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Yeni Gelin
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Yerli Sinema Çöpçüler Kralı
21:45 Yerli Sinema Tokatçı
23:30 Yerli Sinema Tokatçı
01:00 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
04:00 Aslı Hünel İle Gelin Evi
ATV YAYIN AKIŞI
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman
23:00 Aldatmak
03:50 Mutfak Bahane
05:50 Bir Zamanlar Çukurova
FOX TV YAYIN AKIŞI
08:00 İlker Karagöz ile Çalar Saat
10:45 Ekonomi Arası
10:50 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:00 Esra Bezmeci ile Karşı Karşıya
19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber
20:00 Bir Peri Masalı
00:30 Mahkum
03:00 Esra Bezmeci ile Karşı Karşıya
05:15 Masumiyet
06:00 Şevkat Yerimdar:00 Canım Annem
KANAL D YAYIN AKIŞI
07:00 Öyle Bir Geçer Zaman ki
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Üç Kız Kardeş
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:00 Aşk ve Umut
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 O Kız
23:15 O Kız
01:45 Aşk ve Umut
02:30 Gelinim Mutfakta
05:00 Yabancı Damat
STAR TV YAYIN AKIŞI
06:00 Kiralık Aşk
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:00 Halit Yerebakan’la Doktor Geldi
10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 En Güzel Bölüm
16:15 Yalı Çapkını
18:15 Star Ana Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Gecenin Ucunda
02:00 Yalı Çapkını
04:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:05 Benim Adım Melek
08:45 Bu Toprağın Sesi
10:00 Alişan İle Hayata Gülümse
12:30 Şehirden Uzakta
13:15 Yeşil Deniz
15:40 Kasaba Doktoru
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Mükemmel Eşleşme
23:30 Teşkilat
02:40 Kasaba Doktoru
TV8 YAYIN AKIŞI
06:00 Oynat Bakalım
07:15 8’de Sağlık
08:45 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
11:00 MasterChef Türkiye
12:45 Canım Annem
13:30 Yazgı
14:30 Doya Doya Moda
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Yazgı
01:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
03:30 Doya Doya Moda
05:00 Canım Annem