Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlüler yeni yıla böyle girdi!
    1

    ÇAĞLA ŞIKEL

    Manken ve sunucu Çağla Şıkel, yeni yılı ailesiyle karşıladı. Şıkel, Instagram'dan yayınladığı bu fotoğrafa, "Çok zor oldu yerimizde durmak. Aile her şeydir... Sağlıklı, mutlu seneler olsun." ifadelerini not düştü.

    2

    ALİ SUNAL

    Show TV ekranlarının sevilen programı 'Güldür Güldür Show'un 'Aziz Bey'i Ali Sunal da yeni yılı ailesiyle birlikte karşıladı. Eşi Nazlı Kurbanzade ile vakit geçiren Sunal, kızları Narin ve Nil'le poz verdi.

    Ali Sunal, "Kız babası olmanın tatlılıklarından biri galiba bu değil mi Tarkan? Bir tütüm eksikti... Herkese harika bir yıl diliyoruz." şeklinde konuştu.

    3

    NAZLI KURBANZADE SUNAL

    Nazli Kurbanzade Sunal da aile fotoğraflarını, "2021 sınav gibiydi. En güzel hediyesi kucağımda... Sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl olsun. Herkese mutlu yıllar. notuyla yayınladı.

    4

    FAHRİYE EVCEN

    Yeni yılı kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte evde karşılayan Fahriye Evcen, bu pozlarını, "Herkese iyi seneler bizden..." notuyla Instagram'dan paylaştı.

    5

    SONER SARIKABADAYI

    8 Aralık'da 43 yaşına basan Soner Sarıkabadayı, doğum gününü eşi Camelo Lopez ve oğlu Hasan Matias'la birlikte yılbaşı gecesi kutladı. Ailece çekilen fotoğraflarını yayınlayan Sarıkabadayı, "İyi ki doğmuşum yemin ederim. Aileme, eşime, oğluma, arkadaşlarıma, sevenlerime çok teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

    6

    KADİR DOĞULU

    Eşi Neslihan Atagül ile poz veren Kadir Doğulu, "Doğulu'lar bereketli yıllar diler..." dedi.

    7

    DOĞA RUTKAY KAMAL

    Eşi Kerimcan Kamal ve çocuklarıyla birlikte objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Doğa Rutkay Kamal, "Üç evlatla birlikte girilen bir yeni yıl! Sanırım şu hayatta başıma gelen en güzel şeylersiniz ve sen Kerimcan... Sayende kocaman bir ailem var. İyi seneler güzel canlar, her şey hayalimizdeki gibi olsun!" dedi.

    8

    OĞULCAN ENGİN

    Geçtiğimiz temmuz ayında oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandıran Oğulcan Engin, Miray Daner'le yeni bir aşka yelken açmıştı. Yılbaşı gecesini birlikte geçiren çiftten Engin, bu fotoğrafı Instagram'dan paylaştı.

    9

    BÜLENT ŞAKRAK

    Oyuncu arkadaşlar Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil ve Ali Atay, yılbaşında bir araya geldi. Yakın arkadaşlar ve oğullarının aynı açıdan aynı pozu vermeleri büyük ilgi gördü. Ekip, tüm Türkiye'ye mutlu yıllar diledi.

    10

    SERAY SEVER

    Bir süredir eşiyle birlikte Bodrum'da yaşayan Seray Sever, ikiz bebek sevinci yaşıyor. Aylar sonra ilk kez kamera karşısına geçen Sever, "Çifter çifter kısmetlerin geldiği, sağlıklı, mutlu, bolluk bereket içinde bir 2022 olsun inşallah cümlemize." dedi.

    11

    İREM HELVACIOĞLU

    Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, dedikoduları doğruladı. Helvacıoğlu, yeni yılı sevgilisiyle karşıladı.

    Yolaç Özcan ile fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

    12

    DERYA ŞENSOY

    Derya Şensoy, kardeşi Müjgan Ferhan Şensoy'un kızı Pera ile objektif karşısına geçti. Ünlü isim, "Canımın canı, küçük ve akıllı Pera’m! Bu yılın en güzel anı! Teyzesinin prensesi! Şansın, yolun hep açık olsun. Dünyamızı hep böyle aydınlat kocaman kalbinle... Annen Ferhan Şensoy, canımın yarısı, sen kalbimin en içisin prensesim. Sağlıkla, şansla, kocaman ailenle büyü... Seni çok seviyoruz boncuğum." dedi.

    13

    BESTEMSU ÖZDEMİR

    2022'ye aşkla giren bir diğer isim de oyuncu Bestemsu Özdemir oldu. Ünlü oyuncu, gizemli sevgilisiyle yeni yıl mesajı vermeyi ihmal etmedi.

    Yeni aşkının yüzünü gizleyen Özdemir, "2021’i bu kadar güzel bitireceğim bu yılın bana bu kadar güzellikler getireceği aklımın ucundan bile geçmezdi sanırım. Hayatım boyunca güzelliklerle hatırlayıp, anlatacağım hep ayrı bir yeri olan yıl bu yıl olacak… 2022 bana daha da güzel şeylerle gelmeni bekliyorum ve hepimiz herkes için çok güzel bir yıl diliyorum." diye konuştu.

    14

    GÜLENAY KALKAN

    Gülenay Kalkan, 2019'da hayatını kaybeden eşi Tarık Ünlüoğlu'nun fotoğrafının önünde yeni yıl pozu verdi. Kalkan, gönderisine, "Gönlünüzce geçireceğiniz bir yıl dilerim." ifadelerini not düştü.

    15

    SÜHA UYGUR

    Ailesiyle birlikte evde poz veren Süha Uygur, "Anne evinde yeni yıl yemeği… Herkese, sağlıkla ve güzelliklerle dolu nice yıllar diliyorum." dedi.

    16

    ESRA EROL

    2022'yi eşi Ali Özbir ve çocuklarıyla birlikte karşılayan Esra Erol, "Ailemizin kıymetini bildiğimiz, büyükleri saydığımız, küçükleri koruduğumuz, doğaya ve hayvanlara iyi davrandığımız daha da iyi bir insan olduğumuz bir yıl olsun 2022." ifadelerini kullandı.

    17

    MELİS SEZEN

    Oyuncu Melis Sezen, bu fotoğrafına, "Merhaba 2022! Çok umut doluyuz! Güzelliklerle, sevgiyle, en önemlisi sağlıkla karşıla bizi! Hepimizin kalbini sevgiyle doldur, vicdanımız uyanık olsun ve mucizeler her an yanımızda olsun! Mutlu seneler!" sözlerini not düştü.

    18

    MESUT AKUSTA

    Ünlü oyuncu Mesut Akusta, eşi Şafak Akusta ve kızı Berfin Cano ile birlikte çekilen fotoğrafını, "2021’den çok çektik… Hem kendim hem ülkem adına dilerim ki 2022 sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirsin. Gönlü güzel olan herkese selam ve sevgiler..." notuyla Instagram'dan paylaştı.

    19

    BENSU SORAL

    Evliliklerindeki krizi atlatan Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris'te karşıladı. İkili, birlikte yer aldıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurdu.

    20

    MEHMET OKUR

    Eski basketbolcu Mehmet Okur, eşi Yeliz Okur ve çocuklarıyla birlikte 2022'yi karşıladı. Ailesiyle kamera karşısında poz veren Okur, "Sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu nice yıllara diyelim. Yeni yılınız kutlu olsun." dedi.

    21

    ASLI ENVER

    Evinde çam ağacının önünde poz veren ünlü oyuncu Aslı Enver, "Mutlu yıllar..." ifadelerini kullandı.

    22

    HALSEY

    Yaklaşık iki yıldır şarkıcı Halsey ile aşk yaşayan senarist Alev Aydın, bu pozlarını sosyal medya hesaplarından yayınlamayı ihmal etmedi.

    23

    BÜLENT SERTTAŞ

    Bülent Serttaş, "Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle, kötüsüyle bir yıl daha geçti. Dertsiz, kedersiz, sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel günler yıllar yaşamayı Rabbim herkese nasip etsin. Ailemle beraber bütün dostlarımın yeni yılını kutluyorum." diye konuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ