Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Angelina Jolie-Bradf Pitt çiftinin çocukları Shiloh arasındaki gerginlik büyüyor
    1

    ABD'de yayınlanan bazı magazin sitelerine göre, Angelina Jolie'nin 13 yaşındaki çocuğu Shiloh ile gerginlik yaşadığı konuşuluyor.

    2

    Jolie ve çocuğu arasında görüş ayrılıkları yaşadığı iddia ediliyor. İşlerin giderek daha karmaşık bir hal alarak, yaşadıkları tatsız durumun hayatlarının her alanına yayıldığı konuşuluyor.

    3

    Jolie, her ne kadar medyada özel yaşantısını yansıtmak istemese bile, aileye yakın bazı kaynaklar bunları basına sızdırıyor.

    4

    Bir dönem herkesin parmakla gösterdiği Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ayrılmasının ardından aile içerisinde gerilimin hat safhada olduğu anlaşmazlıklar hakkında ortaya bazı iddialar atıldı.

    İşte onlardan bazıları:

    5

    The Talko adlı bir sitenin iddiasına göre; Shiloh, anne ve babasının boşanmaları sırasında kendisini önemsemediklerini düşünüp, bunu da yakın çevresinde dile getiriyor. Özellikle de annesi tarafından daha fazla dikkate alınmak istiyor

    6

    Küçük kızın, bu konu hakkındaki fikirlerini kendine saklamayıp konuşması da, bazılarına göre annesine yönelik yapılan bir yardım çağrısından ibaret olduğu yönünde.

    7

    Bu konuda ortaya atılan bir başka iddia da Shiloh'nun babasının eski eşi Jennifer Aniston'a da yakın olduğu. Boşanmanın ardından Pitt bir süre eski eşiyle yakınlaşmıştı.

    8

    O sıralarda da Shiloh babasıyla birlikte Aniston'la sık sık görüştü. Hatta başka bir iddiaya göre; Ünlü yıldıza "anne" diye hitap edip edemeyeceğini bile sordu.

    9

    Her ne kadar yüklü bir miktar servete sahip bir ailenin kucağında gözlerini açmış olsa da nihayetinde o bir çocuk ve her çocuğun yaşadığı bazı zorlukları yaşıyor.

    10

    İddalara göre; Shiloh, anne ve babasının boşanma sürecinde gizli bir günlük tutmaya başladı. Zorlu süreçte yaşadıklarını ve duygularını satırlara döküyor.

    11

    Magazin sitelerinde yer alan iddialara göre; Jolie, evlatlık çocuklarının daha fazla kırılgan olduğunu düşünerek ilgisini onlara daha fazla yönlendirdiği ve bu durumun Shiloh'un kalbini kırdığı olarak karışımıza çıkıyor.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ