Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Demet Şener ile Tolga Arman'ın romantik gecesi - Magazin haberleri
    1

    2018'de İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanan eski manken Demet Şener, 2019 yılında da iş insanı Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu.

    2

    Ancak aradığı mutluluğu yine bulamayan Şener, Küpeli ile boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde eski mankenin, gönlünü iş insanı Tolga Arman'a kaptırdığı ortaya çıkmıştı.

    3

    BAŞ BAŞA YEMEK

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Demet Şener, dün akşam yeni sevgilisi Tolga Arman ile Etiler'deydi.

    Bir mekanda baş başa yemek yiyen çift, dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenince görüntü vermemek için çalışanlardan otomobillerini mekanın arka kapısına getirmelerini istedi.

    4

    SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

    Çabalarında başarısız olan Şener ile Arman, basın mensuplarından kaçamadı. Soruları yanıtsız bırakan Demet Şener ile Tolga Arman, hızla oradan ayrıldı.

    5

    AŞKLARI BODRUM'DA ORTAYA ÇIKTI

    Çift, geçtiğimiz günlerde de Bodrum'da tatil yaparken görüntülenmişti. Paparazzilere yakalanmamak için aralarına bir şezlong mesafe koyan ikili, yakayı ele vermişti.

    Şener, gazetecileri görünce, selam vermişti. Demet Şener ve Tolga Arman'ın kızlarının aynı yaşta ve arkadaş oldukları öğrenildi.

    6

    ESKİ EŞİYLE BARIŞTI

    Öte yandan Cenk Küpeli ile ayrıldıktan sonra eski eşi İbrahim Kutluay ile barışan Şener, "Çocuklarımız için bir araya geldik. Görüşmeye devam edeceğiz. Kendi kırgınlık ve kızgınlıklarımı geride bıraktım. Benim içim zor bir süreçti ama çocuklarım için bunu yapıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

    7

    "İÇİMDE HİÇ KİN KALMADI"

    Geçtiğimiz günlerde de, "İçinizde İbrahim Bey'e dair bir kin kaldı mı?" sorusuna yanıt veren Şener, "İçimde hiç kin kalmadı. Bu duygudan uzaklaşmak için çok mücadele verdim, çok uğraştım. Hatta 'kin' demeyelim de 'kızgınlık' desek daha doğru olur. 'Affettim' diyemesem de kızgınlığımı yendim." demişti.

    8

    İbrahim Kutluay'ın, Demet Şener'i Edvina Sponza ile aldattığına ilişkin haberler basına yansımıştı. Kutluay iddiaların ardından Sponza ile aşkını ilan etmişti. Kutluay ve Sponza, bir dargın bir barışık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı.

    9

    Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın, Ömer ve İrem adında iki çocuğu var.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ