Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

HABERTURK.COM EKONOMİ SERVİSİ

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, oyuncak üreticisi Radio Flyer ile anlaştı. Anlaşma sonunda Tesla Model S’in bire bir kopyası olan yine Tesla Model S'i üretti.Akülü araba hem gerçek arabadaki gibi bir ses sistemine sahip olacak hem de far gibi detaylarla gerçekliğini bir adım ileri taşıyacak.

3 farklı renk seçeneği bulunuyor.


Çocuklar için üretilen bu akülü Tesla Model S'in 3 farklı renk seçeneği bulunuyor. Bunlar mavi, kırmızı ve gümüş rengi.

3-8 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen Tesla Model S ön siparişte 499 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.Akülü arabayla aynı zamanda branda, plaka ve park işaretleri gibi ek ürünler satın alabiliyorsunuz. Akülü aracın hız sınırı maksimum 9 km/h, ancak ebeveynler bu sınırı dilerlerse 5 km/h olarak da ayarlayabiliyor.

AKÜLÜ ARAÇ İÇİN TESLA RADIO FLYER İLE BİR DE SİTE AÇTI

Akülü arabanın standart modeli 140 wH’lık lityum-ion bataryayla geliyor, dilerseniz 50 dolarlık bir farkla 190 wH’lık bataryayla daha uzun oynanış süreleri elde edebilirsiniz.

Kendi ürünleriyle birebir aynı çocuk ürünleri yapan marka sadece Tesla değil. Ducati yüzde 10 eğim kapasiteli 3 yaş üzeri çocuklar için motosiklet sevgisini aşılayacak Gmc 0018'i sattığı gibi Vespa da 3 yaş üzeri çocuklar için torpido gözünden kornasına kadar gerçek hissi verecek Peg Perego'sunun satışını gerçekleştiriyor.