Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Jennifer Aniston ölüm döşeğindeki annesini affetmiyor

    Jennifer Aniston'ın eski model ve oyuncu annesi, 79 yaşındaki Nancy Dow ölümün kıyısından döndü. Komşuları, annesinin durumuna rağmen Jennifer Aniston'ın annesiyle arasındaki buzları eritmediğini söylüyor.

    47 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Aniston, ölmek üzere olan annesiyle hiç görüşmüyor. Eski model ve oyuncu olan 79 yaşındaki anne Nany Dow, geçtiğimiz pazar günü birdenbire fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Kaliforniya'da bir apartman dairesinde yaşayan Dow'la komşuları ilgileniyor. Aniston, annesini hastanede de ziyarete gelmedi.

    "BENİ HER ZAMAN ELEŞTİRİRDİ"

    Aniston, geçmişte verdiği bir röportajında 'Annemle hiçbir zaman yakın bir ilişkimiz olmadı. O bir modeldi. Beni sürekli eleştirirdi. Her zaman muhteşemdi, gözalıcıydı, mükemmeldi. Ve ben asla değildim. Asla da olamayacaktım' demiş ve eklemişti: 'Çok kinciydi ve çok öfkeliydi. Sürekli tartışırdık. Bana sürekli bağırırdı. Bundan çok yorulmuştum'.

    "DÜĞÜNÜNE DE DAVET ETMEMİŞTİ"

    5 yıl önce felç geçiren ve tam gün bakıma ihtiyacı olan anne Dow'un komşuları, 'Jennifer yalnızca faturaları ödüyor. Onu bugüne kadar burada yalnızca iki kez gördük. Onu ziyarete gelmiyor. Annesini asla affetmiyor' ifadelerini kullanıyor.

    Jennifer Aniston ve annesi arasındaki gerilim, annesinin kızının hayatı hakkında yazdığı kitap nedeniyle de iyice tırmanmış, bu kitaptan sonra Aniston annesini düğününe de davet etmemişti.

    Jennifer Aniston ve Justin Theroux 2015'te evlendi.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ