Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Pazartesi akşamları Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan "Kırgın Çiçekler"in bu haftaki bölümünde; Nazan'ın Gökhan'a çarpması, Gökhan'ın ölümle burun buruna kalmasına neden olur. Hastanede Gökhan'ın başında bekleyen arkadaşları, annesi ve Cemre'nin feryatlarını dindirmek için yanlarındadırlar ama onlara engel olmazlar. Kader, Meral'in annesiyle ev tutup yerleşmesine imrenir. Meral ve annesi alışverişe çıktığında evde annesinin hayalini canlandırır. Sarılır, öper, koklar.

Kaza sırasında büyük darbe alan Gökhan, kıpırdamadan yatınca Nazan şok içerisinde kalır. Çünkü hiç beklemediği bir durumla karşılaşmıştır ve Gökhan hayatını kaybederse korktuğu başına gelecek, ‘’Katil’’ damgası yiyecektir.
 
SERKAN EYLÜL'Ü SORUMLU TUTAR
Serkan ise kısa mesaj nedeniyle Eylül'ü sorumlu tutar ve İkili sorunlar tavan yaparak kopma noktasına gelir. Ayrılma noktasına gelen Serkan ve Eylül'ün bu durumuna üzülen kızlar mesajı kimin attığının peşine düşer. Meral ve annesi Seher küçük bir gecekondu tutarak, yerleşmeye başlar.
 
Kızlar, kaza haberini Cemreye vermek zorundadır ve bu durumu Cemre'ye nasıl ileteceklerini bilemezler. Cemre ise sevdiği insanları kaybetmenin korkusuyla tekrar yüzleşir…
 
 
KIRGIN ÇİÇEKLER 30.BÖLÜM FRAGMANI
 
 

BAKMADAN GEÇME