Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor The Walking Dead 6.sezon 10.bölüm izle (fragman) - Alexandria'ya yeni üye mi geliyor?

    Ülkemizde pazartesi günleri yayınlanan ve sıkı takipçisi bulunan The Walking Dead, 6.sezon 10.bölümü ile dün izleyicisiyle buluştu. Amerika yayınından bir sonraki gün Türkçe çeviri ile ekranlara gelen dizinin son bölüm fragmanını izlemek, bölüm özetini okumak için işte detaylar...

    DARLY VE RİCK ERZAK BULMAYA GİDİYOR

    Aylak saldırısından yeni kurtulmuş Alexandria'yı tekrar diriltmek için çaba veren Rick ve ekibi, saldırı sonrası kaybettikleri erzaklarını tamamlamak ve yaralarını sarmak için mücadeleye başlıyor. Darly ile birlikte kendilerine verilen listedeki malzemeleri bulmak için yola çıkan Rick, yol üzende küçük bir çiftlik evi keşfeder. Çiftliğe giderek erzak taraması yapan ikili, garaj içerisinde bir kamyonete rastlar. Kamyonetin kasasını korkarak açan Rick, gördüklerine inanamaz. Çünkü aracın içi istemediği kadar erzakla doludur. Aracı alarak oradan uzaklaşan ekip, yol üzerinde bir benzinlik farkeder ve orayı keşfetmek ister. Benzinliği incelerken üstlerine bir yabancı atlayıverir. Ne olduğuna anlam veremezler ve olaylar orada patlak verir.

    ALEXANDRİA'YA YENİ ÜYE Mİ GELİYOR?

    Üzerlerine atlayan kişinin kim olduğunu anlamaya çalışan Rick ve Darly, karşılarındaki kişinin zararsız olduğunu düşününce bırakmaya karar verirler. O esnada dikkatleri dağılan ikili, benzinliğin arka tarafına gittiklerinde içi erzak dolu kamyonetin az önce bıraktıkları kişi tarafından çalındığını farkeder. Aracın arkasından bir müddet koştuktan sonra, aracı lastiği patlamış bir şekilde bulurlar. Hırsızı etkisiz hale getirip elini kolunu bağladıktan sonra yollarına devam ederken bir çiftlik daha farkederler. Çiftliğe girdiklerinde aracın üzerinden bir ses geldiğini hisseden Rick, aniden frene basar. Frenin etkisiyle aracın üzerinden düşerek yere yuvarlanan hırsız, hızla kaçmaya başlar. Yaşanan arbede sırasında içi erzak dolu kamyonet, çiftliğin içerisinde yer alan göle düşer ve batar.

    Hırsızı döverek bayıltan Darly, onu Alexandria'ya getirir ve göz hapsine alır. Fakat hırsız için olan biten daha yeni başlamıştır.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ