Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin HAZIR MISINIZ! Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Meedo'dan hamle - Son dakika Magazin Haberleri
    1

    Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin biten aşkları magazin gündemindeki yerini koruyor. Çiftin 20 gün içerisinde, evlilik, bebek, ayrılık ve dolandırıcılık haberleriyle basına yansımasının ardından Şubaşı'nın dün yaptığı açıklama sosyal medyada çok konuşuldu. Ayrılık sonra Subaşı, "Hayat size limon veriyorsa ondan limonata yapın" mesajını paylaştı.

    2

    'HAZIR MISIN?'

    Subaşı'nın bu sözlerinden sonra Mohammed Alsaloussi'ye ait olduğu iddia edilen 'themeedo' adlı Instagram hesabından, "Hazır mısınız?" mesajı paylaşıldı. Gönderi yaklaşık 500 bin kişi tarafından görüntülendi. Alsaloussi'nin, Şeyma Subaşı hakkında açıklamalarda bulunacağını düşünen takipçileri, Mısırlı iş insanına adeta yorum yağdırdı. Hesabı kısa sürede 100 bin kişi takip etti.

    Şeyma Subaşı, eski sevgilisine 'Meedo' diye hitap ediyordu.

    3

    Pek çok soru işaretini barındıran ayrılık sonrası magazin gündemini aylardır meşgul eden olaylı aşkta neler yaşandı?

    19 NİSAN: SEVGİLİSİ UÇAK KAPATTI!

    Subaşı ve Alsaloussi birlikteliğinin en büyük yankı uyandıran olaylarından biri hiç şüphe yok ki uçak kapatma olayıydı. Sevgilisi ve kızı ile birlikte Bali'de tatil yapan Şeyma Subaşı, dönüş için jet bulamadı. Bunun üzerine Alsaloussi de sevgilisine jest yaparak, bir uçağın tüm biletlerini satın aldı. Subaşı'na yapılan bu jest sosyal medyada gündem olurken, ünlü isim kısa sürede Twitter'da çok konuşulanlar arasına girdi.

    4

    3 HAZİRAN: SEVGİLİSİNE 'EVET' DEDİ

    Sık sık aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan ve mutluluklarını gözler önüne seren Subaşı, daha sonra 3 Haziran'da da Alsaloussi'den evlilik teklifi aldı ve sevgilisine 'Evet' yanıtını verdi.

    "DUYGULARIMI ANLATAMIYORUM"

    Subaşı, teklif sonrasında, "Dünyanın en sevdiğim yerlerinden birinde, hayatımın en büyülü ve unutulmaz bir anı… Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum" ifadelerini kullandı.

    5

    12 HAZİRAN: MİLYARDER DEĞİL

    12 Haziran'da ise Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Alsaloussi'nin milyarder olmadığına dair iddialar basına yansıdı. Alsaloussi sessizliğini koruyarak, haklkında çıkan haberlere yanıt vermemeyi tercih etti.

    6

    22 HAZİRAN: HAMİLEYİM

    Ardından kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, 22 Haziran'da bebek beklediğini itiraf etti ve evliliklerini de ertelediklerini duyurdu.

    Subaşı, "Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım." ifadelerini kullandı.

    7

    24 HAZİRAN: BEBEĞİNİ KAYBETTİ

    Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa adında bir kızı bulunan Şeyma Subaşı, iki gün sonra ise düşük yaparak, bebeğini kaybettiğini dile getirdi.

    "ÇOK ÜZGÜNÜM"

    İki gün önce hamile olduğunu duyuran Subaşı'dan üzücü haber geldi. Bebeğini kaybettiğini açıklayan Subaşı, "Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim." dedi.

    8

    26 HAZİRAN: AYRILDILAR

    Yaşananlardan sonra 26 Haziran'da Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin ayrıldığı öne sürüldü. Ibiza'da görüntülenen Subaşı'nın yanında sevgilisinin ve parmağında da tektaş yüzüğünün olmaması bu dedikoduları alevlendirdi. Çıkan haberlerden sonra Subaşı'dan sürpriz bir hamle geldi. Sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silen Subaşı, böylelikle ayrılık iddialarını doğruladı.

    9

    28 HAZİRAN: 'DOLANDIRICI' İDDİASI

    Sürpriz ayrılığın yankıları sürerken son olarak Subaşı'nın yollarını ayırdığı Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcığı olduğu ileri sürüldü. Alsaloussi'nin Subaşı'na taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı pahalı hediyelerin hepsinin sahte çıktığı da iddia edildi.

    10

    29 HAZİRAN: DEDİKODULARI DOĞRULADI

    Subaşı, çıkan dolandırıcılık iddialarından sonra açıklama yaptı. Ayrılık dedikodularını doğrulayan Subaşı, "Bugünkü ayrılığımın nedeni ile ilgili çıkan haber tamamen asılsızdır. Beni arayan gazetecilere söylediğim gibi: Biraz saygı gösterin. Ayrılık doğru ama sebepleri biz de kalsın" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ