Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Sharon Stone: 62 yaşında hala modellik yapabildiğim için minnettarım - Magazin haberleri
    1

    Amerikalı aktris, yapımcı ve eski manken Sharon Stone, yıllara meydan okuyor.

    2

    1992'de Temel İçgüdü (Basic Instinct) adlı filmle bir anda yıldızı parlayan Stone, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi.

    3

    Oyuncu, arka planında Marilyn Monroe'nun fotoğrafının asılı olduğu bir odada verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

    Sharon Stone, yayınladığı gönderiye şu notu düştü:

    Arkadaşım ve başarılı stilist Paris Libby, bunu bana bugün gönderdi. 62 yaşında hala modellik yapabildiğim için sadece şaşkın değil, minnettarım da...

    4

    Primetime Emmy Ödülü ve Altın Küre sahibi olan ünlü oyuncunun paylaşımı takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

    5

    Geçtiğimiz haftalarda kendisini sosyal medya uygulamalarına kaptırdığını söyleyen Stone, flörtleşmekten bıktığını ve yalnız olmaktan memnun olduğunu belirtmişti.

    6

    Sharon Stone, ilişkilerle ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirmişti:

    Samimiyetsiz ve zamanıma değmeyecek insanlar buluyorum. Yalnızken, çocuklarımla ve arkadaşlarımla vakit geçirirken daha çok eğleniyorum.

    7

    Amerikalı aktris, "Bir başka çocuğa ihtiyacım yok. Samimiyetsizlik ve saçmalık istemiyorum, oyun oynamak istemiyorum. Erkeklerin kadınlarla aynı noktada olduğunu düşünmüyorum" demişti.

    8

    Sharon Stone, sözlerini şu şekilde sürdürmüştü:

    Gerçekten çok iyi erkek arkadaşlarım var ama bir ilişkide duygusal olgunluk söz konusu olduğunda erkek ve kadınların görünüşte farklı noktalarda olduğunu hissediyorum.

    9

    Daha önce çöpçatanlık uygulamaları ile tanıştığını açıklayan oyuncu, kendisinin gerçek olmadığını düşünen kişilerin şikayeti nedeniyle platformdan atıldığını söylemişti.