Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Geçtiğimiz günlerde Sabah gazetesindeki köşesinde hastalığını duyuran ve 3 ay boyunca tedavi olacağını belirten eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ameliyat oldu.

Geçirdiği ağır hastalık nedeniyle 3 saat süren bir ameliyat olan Rıdvan Dilmen hakkında konuşan doktorları sağlık durumunun gayet iyi olduğunu vurguladı.

Rıdvan Dilmen yaptığı açıklamada boynunda bir rahatsızlıktan dolayı 3 aylık bir tedaviye başladığını, bu sürede yazılarına devam edeceğini belirtmişti.

HASTANEDEN AÇIKLAMA
Hastaneden yapılan açıklamada Rıdvan Dilmen'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken şu bilgiler verildi:

"Sayın Rıdvan Dilmen’in sağ bademcikte hücresel dönüşüm kuşkusu sebebiyle bademciği çıkartıldı ve bölgesel lenf bezleri önlem amacıyla temizlendi. Patoloji sonucuna göre ek tedavi alıp almayacağına karar verilecektir. Liv Hospital’da gerçekleştirilen ameliyat son derece başarılı olup birkaç günlük istirahatı takiben hastamız günlük hayatına dönüş yapabilecektir."

TFF'DEN 'GEÇMİŞ OLSUN' MESAJI
Türkiye Futbol Federasyonu, cerrahi operasyon geçiren eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

TFF'den yapılan açıklamada, "Milli takım eski oyuncusu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, bugün başarılı bir operasyon geçirdi. Değerli spor adamı Rıdvan Dilman'e acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.