Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ufak Tefek Cinayetler 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçen hafta Edip'in hamlesi başta Oya olmak üzere herkesi şaşkına çevirmişti. Peki Edip'in aklında ne var? Yeni bölümde Edip'ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragman ve özeti haberimizde...

UFAK TEFEK CİNAYETLER 9. BÖLÜM FRAGMANI

Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor!

20 yıl sonra gelip, onu mahvedenlerin masasına oturan Edip'in aklında ne var? Oya kadar masum bir yerden oynayacak gibi değil. Merve durmuyor tabii, bu ilişkiye el atıyor. Fakat karşılığı çok fena olacak.

Edip'ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim.

Diğer yanda Serhan çok bozuldu tabii. Fakat keskin zekasıyla ipi tuttuğu yerden çözmeye başlıyor işleri. Oya ise bu fırtınada aklını yitirecek gibi. Edip ve Serhan arasında savruluyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya'yı.

 Ufak tefek cinayetler, sürprizli ve bol entrikalı yeni bölümüyle, Salı akşamı Star'da.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sarmaşık'ta işler yine sarpa sardı. Merve ile Pelin arasındaki yasak aşk polemiği güldürdü. Olaya göz atacak olursak; Merve daha önceden Manikürcü bir ajan tutarak Oya'nın evine yolladı. Ajan Oya'nın güvenini kazandığını sanarak Oya'nın evinden bir kol saati buldu. Asıl olay burada başladı.