Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol 1. Lig Altınordu Altınordu ile eski Beşiktaşlı Guti, Real Madrid'le hazırlık maçı için anlaştı - Futbol Haberleri

    Almanya'da Real Madrid 19 Yaş Altı Takımı Antrenörü Guti Hernandez'le bir araya gelen Altınordu heyeti, İspanyol ekibiyle özel maç oynama isteği konusunda prensip anlaşmasına vardı.

    Altınordu Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, Almanya'da Bayern Münih, Hoffenheim, Karlsruher ve Reutlingen ile maçlar oynayacak 14 yaş altı takımının UEFA Gençlik Ligi'ndeki Bayern Münih-Real Madrid müsabakasını da izleyeceği bildirildi.

    Açıklamada, Altınordu Sportif Etkinlikler Yönetmenleri Umut Köse ve Murat Korkmaz ile 14-15-16 Yaş Altı Takımları İdari Direktörü Halit Eroğlu'nun Münih’te bulunan eski Beşiktaşlı futbolcu Real Madrid 19 Yaş Altı Antrenörü Guti Hernandez'le bir araya geldiği belirtildi.

    REKLAM

    Guti’ye Altınordu'nun yapılanması hakkında bilgiler veren ve genç takımlar düzeyinde özel maç oynama isteğini ileten Altınordu ekibinin, prensip anlaşması sağladığı bildirildi.

    Altınordu heyeti Guti’ye forma hediye etti.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ